nezadáno
ne

Pronájem kanceláře, 51 m2

Pokratická, Litoměřice, Předměstí, okres Litoměřice

9 500 Kč

měsíčně , + energie a služby + DPH + provize RK 1 měsíční ná

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem nebytového prostoru o velikosti 51 m2 v přízemí Lékařského domu DRUŽBA. v Litoměřicích. Prostor je vhodný jako ordinace, kancelář, provozovna, obchod apod. Dispozice: vstupní chodba s přístupem na sociální zařízení, kancelář, kuchyňka (sklad, archív). Objekt s lékařskými ordinacemi a dalšími komerčními prostory leží u frekventované komunikace a zastávky MHD, v centru rozsáhlé obytné lokality s možností parkování. V obchodním centru DRUŽBA se dále nachází velkoprodejna potravin, pošta, restaurace, lékařské ordinace, sportovní zařízení a řada dalších obchodů a provozoven služeb. Centrum města je velmi dobře dostupné – 10 min. chůze, 1 min. autem.

Objekt je bezbariérový, po komplexní rekonstrukci a to včetně velmi kvalitního zateplení. V objektu se nacházejí a jsou v provozu ordinace praktického lékaře, gynekologa, očního lékaře a prodejna optiky. Všechny prostory mají svůj vlastní elektroměr a vodoměr, možnost připojení na internet a jsou zajištěny elektronickým zabezpečovacím systémem.

Zálohy na služby a energie, které zahrnují elektřinu, topení, studenou a teplou vodu a úklid a elektřinu společných prostor, budou cca 2.000,- Kč/měsíc + DPH. Pronajímatel nepožaduje kauci. Provize RK je 9.500,- Kč + DPH. Ev. číslo: 17303.

Celkem: 9 500 Kč
Poznámka k ceně: + energie a služby + dph + provize rk 1 měsíční ná
ID inzerátu: 7230024
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 17303
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Pokratická, Litoměřice, Předměstí, okres Litoměřice
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: C
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Plocha: 51 m2
Užitná plocha: 51 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: skelet
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí