nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 166 m2

Líbeznice, okres Praha-východ

12 124 710 Kč

celkem

Exkluzivní nabídka samostatně stojícího rodinného domu v samotném centru obce u hlavní průjezdové komunikace. Dům je vhodný k rekonstrukci dle vlastního projektu s variabilní možností řešení. Nepodsklepený dům se zastavěnou plochou 260 m2 (26x10m) na pozemku o celkové rozloze 1456 m2 má racionální vnitřní dispozici s potenciálně variabilním využitím – velkorysý rodinný dům, firemní sídlo, kombinace bydlení a podnikání případně rozdělení na bytové jednotky apod.
V 1.NP se nachází převážně skladové a hospodářské prostory s klenutými stropy, včetně technického zázemí domu. Ve 2.NP jsou dvě samostatné bytové jednotky (2x 3+1). Nad celým půdorysem domu je v současné době nevyužité podkroví, vhodné k dalšímu využití. Za domem se nachází udržovaná zahrada, v jejíž zadní části protéká Líbeznický potok.
Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě včetně zemního plynu. Na pozemku je i vlastní studna.
Zajímavá nabídka rodinného domu v centru Líbeznice či jako investiční příležitost v rychle se rozvíjející žádané lokalitě. Nemovitost je možno financovat hypotékou, kterou Vám rádi vyřídíme. PENB: G* (PENB není k dispozici. Pokud bude dodán, bude údaj aktualizován)

Celkem: 12 124 710 Kč
ID inzerátu: 7171691
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 40019509
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Líbeznice, okres Praha-východ
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Plocha: 166 m2
Užitná plocha: 332 m2
Zastavěná plocha: 260 m2
Typ vytápění: Jiné
Zahrada: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí