nezadáno
ne

Pozemky pro výstavbu RD k rekreaci

Václavov u Bruntálu, Horní Václavov, okres Bruntál

Financování
ODESLAT

1 242 000 Kč

celkem (Cena přepočtena z 1 200 Kč za m2 )

Předmětem prodeje jsou stavební pozemky v katastrálním území Horní Václavov, Václavov u Bruntálu.
K pozemkům je vybudovaná nová asfaltová obecní komunikace, takže jsou všechny lehce přístupné v jakémkoliv ročním období. Na hranicích pozemků jsou přivedeny přípojky vody, elektřiny, plynu. Pozemky jsou připraveny jak administrativně, tak právně, je na nich povolena výstavba pro rodinnou rekreaci. Pro všechny tyto pozemky bylo vydáno pravomocné územní rozhodnutí.
Jednotlivé pozemky mají rozlohu různou – od 700 do 1400 m2, na těchto parcelách je možnost výstavby domků o dispozici 4+1 nebo 5+1 (samozřejmě lze vše upravit dle potřeby).
Velkou výhodou je možnost volby nového majitele, zda bude chtít stavět sám, nebo si nechá dle jeho výběru postavit dům k nastěhovaní tzv. na klíč. Vše lze probrat při osobním jednání.
Jedná se o velmi zajímavou investici, neboť pozemky se nachází v samotném centru Jesenického podhůří – v těsné blízkosti se nachází Karlova Studánka, Karlov, Kopřivná, Malá Morávka, lehce dostupná je také vodní nádrž Slezká Harta. Dále pak se zde buduje přímo v Horním Václavově celý sportovní a relaxační areál – v plném provozu je zde již hotel Imperial včetně wellnes a bazénu, připravuje se výstavba bobové dráhy, velké rozhledny a postupné budování komerční zóny. Asi 200m od hotelu je v provozu čtyřsedačka Čerťák. To vše zajišťuje možnost celoročního pobytu a vyžití jak sportovního, tak relaxačního.
. Financování nemovitostí zajišťujeme vlastním partnerem bez poplatku. Do konce srpna 2018 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 2,09 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

ID inzerátu: 7163579
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 110322
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Václavov u Bruntálu, Horní Václavov, okres Bruntál
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Ostatní
Plocha: 1035 m2
Chytrý Honza - hypotéka

Kontakt na prodejce nemovitostí