nezadáno
ne

Pronájem výrobních prostorů, 822 m2

Prostějov, okres Prostějov

54 800 Kč

měsíčně (Cena přepočtena z 800 Kč za m2 za rok )

Nabízíme k pronájmu výrobní plochy v hlavní budově vybudované v roce 1983 (jedná se o železobetonový skelet z monolitického betonu opláštěný tzv. Boletickými panely při užitečném statickém zatížení 1260 kg/m2), přičemž v průběhu posledních 20 let došlo k zateplení objektu a výměně oken za plastová při zachování modulového systému opláštění.
Základní jednotkou nacházející se na jednom podlaží je výrobní hala o rozměru 822 m2 k níž přísluší hygienické a kancelářské zázemí v rozsahu 164 m2. Hala se nachází ve 2. NP (v I. patře) propojena schodištěm a výtahem s přízemní halou obdobných rozměrů, ke které přiléhají dvě rampy + příslušné množství skladových prostor uvolnitelných pro eventuelního nájemce.
Objekt je vytápěn plynovou kotelnou, po celé hale jsou silové třífázové rozvody vedeny v podlaze (na jednom podlaží se dříve nacházely 3 šicí dílny – 3x45 zaměstnanců ). V objektu je vybudován elektronický systém evidence zaměstnanecké docházky, recepce na příjem pošty, zasedací místnosti.
Velikost areálu umožňuje flexibilní řešení (eventuelní pronájem 3. NP o stejné velikosti, řešení zvláštního vchodu s potřebným dvorním zázemím, garážemi, parkovištěm z ulice Sladkovského. Nabídku 822 m2 výrobní ploch lze tedy rovněž považovat za nabídku minimálního rozsahu. V areálu je parkoviště, které je v případě potřeby rozšiřitelné. Vratná kauce. Provize RK je ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21% DPH a hradí ji zájemce o pronájem.

Celkem: 54 800 Kč
ID inzerátu: 7101603
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 110199
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Prostějov, okres Prostějov
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře, Výrobní
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 822 m2
Užitná plocha: 822 m2
Typ budovy: skelet
Podlaží: 2. podlaží
Typ vytápění: Ústřední plynové
Typ domu: Vícepatrový
Výtah: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Telefon: ano
Internet: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí