nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 442 m2

Štědrá, okres Karlovy Vary

2 499 000 Kč

celkem

Do konce listopadu jsme tento dům zlevnili pro vás o 500 000Kč. Ve slevě jsme zohlednily nedostatky domu ( bezprostřední sousedi, nadstandardní velikost a mírná vlhkost jsou nejčastěji uváděné obavy) Poslední Den otevřených dveří v tomto roce je 1.12. 2018.
Hledáte dům ve zdravém prostředí s historií, ve kterém je velké množství místa, a prostory jsou využitelné pro provoz rodinného komerčního ubytování?
Ve výhradním zastoupení nabízím rodinný dům, který byl původně postaven jako domy dva v 19. století a po válce spojen v jedno popisné číslo. Dům se nachází v obci Štědrá, nedaleko Žlutic a prošel náročnou rekonstrukci, jejíž hodnota výrazně přesahuje nabízenou cenu. Původní záměr majitele vystavět víkendový hospic pro starší občany nebyl z rodinných důvodů dokončen.
Obytná plocha je 442m2 v obou patrech. Přízemí má bezbariérový přístup přímo do krásných relaxačních prostor s výhledem do zahrady, skalní studnou a kachlovými kamny. Je zde veliká kuchyně, provozní a technické místnosti, koupelna a dvě toalety. V mansardovém patře je šest ložnic, balkón, dvoje schodiště, kuchyň, koupelny a toaleta. Dům má využitelnou půdu a sklep. Na pozemku 558m2 jsou dvě kůlny a zahrada s ovocnými stromy. Celkově nemovitost vytváří velice klidnou atmosféru a prostory pobízí k zastavení a uvolnění.
Obec Štědrá je zemědělská oblast bez průmyslu, v okolí plno lesů a rybníků a vodní nádrž Žlutice. Oblast je vyhledávaným místem cyklistů a zájemců o historii. V obci žije přes 500 obyvatel, je zde barokní zámek, kostel Narození Panny Marie, několik restaurací, obchod, škola, školka a trošku se tady zastavil čas. Vzdálenosti: Žlutice 10km, Bochov 10km, Karlovy Vary 40km, Plzeň 50km, Praha 110km.

ID inzerátu: 7096871
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 2539/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Karlovarský
Lokalita: Štědrá, okres Karlovy Vary
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: E
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Plocha: 442 m2
Obytná plocha: 442 m2
Užitná plocha: 442 m2
Zastavěná plocha: 242 m2
Plocha pozemku: 877 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: kamenný
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední tuhá paliva
Umístění objektu: Řadový
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Sklep: ano
Balkon: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí