nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 270 m2

K Vltavě, Praha, Modřany, Praha 4

Financování
ODESLAT

neuvedena

Info o ceně v RK

Nabízíme Vám ke koupi , velmi krásný , dvou nadpodlažní dům s dispozicí 4+1 o velikosti 270 m2 v lokalitě Praha 4 Modřany , kolaudovaný v roce 2012 . Tento moderní dům , který stávající majitel nechal vystavět jak ve vysoké stavební , tak i designové kvalitě je vhodný jak pro bydlení , tak i pro případné podnikání .
Dům se prodává včetně kompletního vybavení v jehož prvním nadpodlaží nalezneme jeho obývací část s krbem , dále pak kuchyni , jídelnu , ložnici a luxusně vybavenou koupelnu s masážní vanou . Ve druhém nadpodlaží nalezneme dvě prostorné ložnice , další luxusní koupelnu se sprchovým koutem , vanou a v domě je také nádherná galerie, kterou lze přestavět na další pokoj . Dřevěná terasa na kterou se dostaneme z obývacího pokoje nabízí jak možnost odpočinku , grilování tak i možnost relaxovat v bezúdržbovém plnoautomatickém bazénu vytápěným tepelným čerpadlem . V přízemí domu je umístěna také větší garáž , před kterou nalezneme další parkovací místa a další auta mohou stát před domem. Dům je také částečně podsklepený , v jehož částech jsou umístěné technické místnosti , je napojen na veškeré inženýrské sítě voda, plyn, elektřina a v domě je také nainstalováno , elektronické zabezpečovací zařízení .
Občanská vybavenost je v této lokalitě maximální , jsou zde kvalitní školy, školky, gymnázium, sportoviště, lékařské ordinace i restaurace a příležitosti k nákupům. Okolí se spoustou zeleně vybízí k procházkám kolem Vltavy , nebo také možnost si zahrát Golf na nedalekém golfovém hřišti a dopravní dostupnost zajišťují autobusy MHD jehož zastávka je v docházkové vzdálenosti od domu.Na vyhotovení energetického štítku čekáme a z tohoto důvodu uvádíme energetický štítek s označením G . Jakmile bude štítek vyhotoven , jeho označení dodáme a to jak do této nabídky , tak následně bude i součástí kupní smlouvy. Z důvodu těchto atributů , doporučujeme tento krásný dům ke koupi.

ID inzerátu: 7049749
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 2467/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: K Vltavě, Praha, Modřany, Praha 4
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 270 m2
Obytná plocha: 270 m2
Užitná plocha: 270 m2
Zastavěná plocha: 140 m2
Plocha pozemku: 500 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Terasa: ano
Sklep: ano
Garáž: ano
Chytrý Honza - hypotéka

Kontakt na prodejce nemovitostí