nezadáno
ne

Prodej obchodních prostorů, 3103 m2

Vojníkov, okres Písek

4 900 000 Kč

celkem

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji zavedenou restauraci se sálem, bytem 5+kk a ubytovnou v malebné krajině na břehu řeky Otavy, v chatové oblasti Vojníkov, v ráji rybářů, turistů, cyklistů.

Restaurace s krbem, vybavenou kuchyní, skladem a letním barem má kapacitu 50 míst k sezení uvnitř a 120 venkovních sezení na zahrádce s grilem a terase s pergolou. Sál, který je součástí restaurace je vhodný k pořádání tanečních zábav a kulturních akcí a má kapacitu 100 vnitřních a 50 venkovních míst na terase s výhledem na řeku. Součástí stavby jsou i 3 garáže.

Byt nad restaurací o velikosti 5+kk je v původním, udržovaném stavu s dispozicí v prvním patře: vstupní chodba s umyvadlem, toaleta, dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěma ložnicemi v podkroví .

Ubytovna se zastavěnou plochou 302 m2 a pozemkem 1.513 m2 je v původním stavu. Ubytovna má kapacitu 64 lůžek ve 20ti pokojích, společné toalety, kuchyňku a společenskou místnost. Jedná se o dřevostavbu, kterou lze i zbourat a využít pozemek jako stavební, vzhledem k tomu, že dle územního plánu je v oblasti stavební uzávěra, tak se jedná o velmi zajímavou investici.

Celková plocha pozemků je 3.103 m2 z toho pozemek pod domem a přilehlým sálem má 1590 m2 z toho zastavěnou 359 m2, pozemek pod ubytovnou má 1513 m2 a zastavěná plocha ubytovny je 302 m2.

Součástí prodeje je i možnost provozovat tabořiště pro 30 karavanů.

Celý areál včetně budov je v dobrém provozuschopném stavu.
PENB se v současnosti připravuje, proto je nemovitost administrativně ze zákona zařazena do třídy energetické náročnosti G.

Obec Vojníkov je vzdálená 8 km od Písku, kde se nachází kompletní občanská vybavenost, v 5 km vzdáleném Záhoří je základní a mateřská škola, obchod, pošta. Dopravu v lokalitě zajišťují vlakové a autobusové spoje.
Vojníkov nabízí síť cyklostezek, koupání v řece Otavě (100 m), rybaření, houbaření, hrad Zvíkov cca 5 km, zámek Orlík 30 km.

Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi pomůžeme vyřídit za nejlepších podmínek na trhu.
Areál je vhodný mimo jiné i k pořádání škol v přírodě, táborů,.... Jedná se o velmi dobrou investici.
Pro více informací nás kontaktujte. Doporučujeme osobní prohlídku.

ID inzerátu: 7041686
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: UH132209
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Vojníkov, okres Písek
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Novostavby, Obchodní, Komerční
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 3103 m2
Obytná plocha: 3103 m2
Užitná plocha: 3103 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Podlaží: přízemí
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Přízemní
Sklep: ano
Chytrý Honza - hypotéka

Kontakt na prodejce nemovitostí