nezadáno
ne

Pronájem bytu 1+kk, 31 m2

J. A. Bati, Zlín, okres Zlín

8 900 Kč

měsíčně , 2 měsíční vratná kauce -17 800, včetně DPH, bez poplatků

Hledáte originální bydlení v centru Zlína?
K dispozici máme poslední volné loftové byty v naší zrevitovalizované budově max32 nominované v soutěži "Nejlepší z realit - Best of Realty 2016".

Nájemné 8 900 Kč/měsíc se týká sníženého investičního pronájmu při následném odkupu bytu. V případě zájmu je možné sjednat formu běžného pronájmu, kde měsíční nájem činí měsíční 10 900 Kč.

Investiční pronájem trvá po dobu 60 měsíců (+ vstupní vklad)


Moderní loftové byty jsou umístěny v 7. , 8. a 9. patře a k dispozici máme 4 jednotky s orientací na východ. Velikost každého loftu činí 31 m2 - ideální pro 1 až 2 osoby.

Přízemí loftu je vybaveno kuchyňským koutem se spotřebiči, prostorem pro jídelnu a obývací pokoj, dále koupelnou, záchodem, nechybí vestavěné skříně. Ve vestavěném patře bytu se nachází ložnice, pracovní stůl a další vestavěná skříň. Světlá výška bytu dosahuje 4,2 m. Uživatelé mohou využít vysokorychlostní připojení k internetu. Bytové jednotky jsou navíc zaopatřeny elektricky stahovatelnými roletami, klimatizací a jsou zabezpečeny detektory kouře a sprinklery.

Vstup do objektu vede přes atraktivní recepci s nepřetržitým provozem 365/24/7. Přístup je zabezpečen čipovými kartami, střeženo bezpečnostním kamerovým systémem. K dispozici je bezbariérový přístup, 2 osobní výtahy a 1 nákladní výtah. Vybudována je kolárna a v plánu příprav jsou sklepní jednotky.

V budově sídlí pošta, banka, pojišťovna, pekárna, wellness a fitness, kadeřnictví a další. Zastávka MHD se nachází přímo před max32. Na autobusové a vlakové nádraží se dostanete za cca 5 minut. Za zábavou můžete vyrazit do okolních barů, restaurací, kaváren. K dispozici jsou krytá i nekrytá parkovací místa kousek od budovy.

max32 může být i vaše lepší adresa! Více informací najdete na webových stránkách: max32.cz
Virtuální prohlídka: https://roundme.com/tour/235907/view/700901

Celkem: 8 900 Kč
Poznámka k ceně: 2 měsíční vratná kauce -17 800, včetně dph, bez poplatků
ID inzerátu: 7023861
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Zlínský
Lokalita: J. A. Bati, Zlín, okres Zlín
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: Do 10000 Kč,1+kk
Energetický štítek: C
Vlastnictví: jiné
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Užitná plocha: 31 m2
Typ budovy: skelet
Počet nadzemních podlaží: 11
Podlaží: 7. podlaží
Výtah: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí