nezadáno
ne

Pronájem bytu 2+kk, 69 m2

Ovenecká, Praha, Holešovice

Financování

23 290 Kč

měsíčně , Bez provize, přímo od majitele, k pronájmu ihned., včetně DPH, bez poplatků, včetně provize

Nabízíme k pronájmu byt 2+KK ve zrekonstruovaném domě postaveném v secesním stylu v atraktivní lokalitě u Letenského náměstí v rezidenční zástavbě Prahy 7 – Letná. Byt se světlou výškou více než 3 m pronajímáme po kompletní rekonstrukci včetně nových špaletových izolačních oken, dřevěných podlah, obkladů, dlažeb, zařizovacích předmětů a kuchyňskou linkou se spotřebiči.

Kousek od domu jsou Letenské sady, ideální k relaxování, procházkám nebo schůzkám s přáteli v zahradní restauraci s výhledem na Prahu. Na druhou stranu přes třídu Milady Horákové je rozsáhlý park Stromovka, který láká k mnoha volnočasovým aktivitám. Lokalita má perfektní občanskou vybavenost. Veškeré služby a obchody jako potraviny, pošta, drogérie, lékárna, kavárna, cukrárna, restaurace, školy, dětské hřiště, divadlo nebo muzeum se nacházejí v pěší dostupnosti. Historické centrum Prahy, Náměstí Republiky nebo např. Pražský hrad jsou vzdálené 20–30 minut chůzí od domu v Ovenecké 19.
V partnerském projektu Byty Řehořova v Prazev 3 je připraven ukázkový byt, v němž se můžete seznámit se standardy, kvalitou a dalším vybavením bytu, které je možné za stanovených podmínek zajistit majitelem (více informací o službě vybavení bytu na klíč na dotázání nebo při prohlídce bytu). Pokud vám nevyhovuje velikost nabízeného bytu, je možné jednotky vzájemně propojit, měnit dispozice, a vytvořit tak ideální byt právě pro vás. Kompletní nabídka bytů 1+kk až 3+kk k pronájmu na webových stránkách projektu Byty Ovenecká.

ID inzerátu: 7023852
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Ovenecká, Praha, Holešovice
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: Vyšší cena, 2+kk
Energetický štítek: D
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Užitná plocha: 69 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 6
Podlaží: 5. podlaží
Typ vytápění: Ústřední plynové
Rok rekonstrukce: 2017
Výtah: ano
Voda: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí