nezadáno
ne

Pronájem obchodních prostorů, 149 m2

Dornych, Brno, Trnitá

Inzerát je starší než 6 měsíců!

73 258,33 Kč

měsíčně (Cena přepočtena z 5 900 Kč za m2 za rok ) , Neplatíte provizi, bez DPH

Moderní polyfunkční budova DORM o výměře cca 8.500 m2 umístěná ve strategicky výhodné poloze v Brně nabízí nejen kancelářské prostory, ale i obchodní jednotky a služby.

Objekt se nachází na nároží ulic Dornych a Plotní nedaleko hlavního nádraží, obchodního centra Vaňkovka, obchodního domu Tesco, administrativního centra Triniti a nového administrativního centra Vlněna. Tato budova vytváří špičkové pracovní prostředí společně s napojením městskou infrastrukturu, dál na dálniční síť a pohodlným parkováním je to atraktivní místo pro podnikání moderně smýšlejících společností.

Objekt se skládá z dvanácti nadzemních podlaží a jednoho podzemního podlaží. Budova slouží k administrativním účelům a v přízemí nabízí obchodní jednotky.

Do obchodních jednotek ze strany ulice Plotní vede přechod pro chodce přímo napojen na OC Vaňkovka, vzdálenost pouhých 50m. Ve stejné vzdálenosti se nachází nové administrativní centrum Vlněna, které nabídne tisíce pracovních pozic a rovněž přispěje ke zvýšení exkluzivity místa.
Před obchodními jednotkami je z ulice Dornych upravená zeleň, což nabízí možnost umístění zahrádka restaurace/kavárny.

Nabízíme pronájem obchodní jednotky o velikosti 149 m2, která je poslední volnou jednotkou v tomto objektu. Jednotka se bude pronajímat jako plně připravena, pronajímatel zajistí finální podlahovou krytinu, úpravy povrchů stěn (omítky a výmalbu), realizaci podhledů, kompletní vybudování sociálního zázemí 2xWC, rozvody technologií v podhledech včetně koncových prvků (jednotka má vlastní vzduchotechniku), rozvody elektroinstalace včetně osazení zásuvek.
Cena nájmu je 5 900 Kč/ m2/rok, tedy 73.258,- Kč/měsíc za celou jednotku.
Požadovaná kauce je 2 měsíční nájmy, minimální doba nájmu jsou 2 roky, provizi neplatíte.

S postupným obsazováním vedlejšího administrativního projektu Vlněna, který je v dnešní době v pokročilé části výstavby, bude v těsné blízkosti obchodních jednotek Dorn nadále stoupat průchod zaměstnanců a jednotky se budou stávat ještě atraktivnějšími.

Pro nezávaznou prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Při spolupráci s námi nikdy neplatíte provizi.

Celkem: 73 258,33 Kč
Poznámka k ceně: neplatíte provizi, bez dph
ID inzerátu: 7006078
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Dornych, Brno, Trnitá
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Obchodní
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: novostavba
Zastavěná plocha: 149 m2
Typ budovy: skelet
Výtah: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí