nezadáno
ne

Prodej zemědělského objektu, 120 m2

Rozstání, okres Svitavy

1 900 000 Kč

celkem

Nabízíme Vám k prodeji zemědělskou usedlost pocházející z 18. století s původní dispozicí 1+1 a výměnkem o přibližné užitné ploše 100 m2, přibližná zastavěná plocha 1169 m2 - samotný grunt a jeho nádvoří, objekt je čtvercovitého tvaru o rozměrech 25 m x 25 m a celý pozemek je o rozloze 1169 m2.

Nemovitost původně sloužila svým obyvatelům jako klasická zemědělská usedlost, tj. část obytná a část hospodářská. Obytná část se dělí na hlavní (velká kuchyň, pokoj, chodba, dvě komory) a tzv. výměnek (dvě místnosti a chodba), ležící na protilehlé straně usedlosti. Obě obytné části jsou podsklepeny. Hospodářská část zahrnuje 4 stáje, mlýnici a stodolu. V objektu je zavedena elektřina, vodovodní přípojka je dočasně odpojena, WC suché ( kanalizace a čistička vod v obci zatím chybí). Hlavní vstup do gruntu se nachází 10 m od asfaltové komunikace a vstup do stodoly je pohodlný z polní cesty.

Obec Rozstání se nachází 5 km jihovýchodně od města Moravská Třebová, v dostupné vzdálenosti do Olomouce a Brna. Občanskou vybavenost obce tvoří pohostinství s přilehlým kulturním areálem, jehož součástí je i menší plavecký bazén

Průkazu energetické náročnosti nebyl dodán, proto uvádíme třídu G - mimořádně nehospodárný
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Celkem: 1 900 000 Kč
ID inzerátu: 6991966
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Rozstání, okres Svitavy
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Zemědělství
Energetický štítek: G
Zastavěná plocha: 120 m2
Plocha pozemku: 3156 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí