nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 756 m2

Doksy, Obora, okres Česká Lípa

790 000 Kč

celkem , Cena včetně právních služeb a provize RK

Dovoluji si vám nabídnout k prodeji stavební pozemek o rozloze 756 m2 v zajímavé lokalitě nedaleko Máchova Jezera v obci Obora, okres Česká Lípa. Pozemek je rovinatý a má rozměry 12 x 63 metrů. Na pozemku se nachází chata o rozloze 3,2 x 9 metrů. Chata je tvořena spojením dvou bývalých táborových chatek a je do ní zavedena voda z veřejného vodovodu a elektřina. Chata má 2 místnosti a toaletu s umyvadlem. Odpady jsou svedeny do jímky. Výhodou pozemku jsou vzrostlé túje kousek od vjezdu na pozemek, díky kterým není vidět na silnici ani není slyšet projíždějící auta. Na pozemku je i několik ovocných stromů (jabloně, hrušně, třešně) a v kombinaci s krásným výhledem do okolní krajiny a na hrad Bezděz je zde ideální prostředí pro relaxaci.
Obec Obora spadá pod město Doksy, které je vzdálené pouhé 3 km a kde se nachází veškerá občanská vybavenost (mateřská a základní škola, obchody, pošta, dětská hřiště, lékaři, lékárna, bankomaty, kino, zoopark Berousek a další). Děti mohou rovněž navštěvovat mateřskou školku a základní školu do 5. stupně v obci Okna, která je vzdálena 2 km. Přímo v Oboře je bistro, stánek se zmrzlinou, dětské hřiště a zahradnictví. Ihned u pozemku je autobusová zastávka.
V okolí je možnost mnoha krásných vycházek a cyklistických výletů po Máchově kraji. Nejbližší pláž Máchova jezera je vzdálena 4 km, zmíněný hrad Bezděz je vzdálen 7 km.
Z obce Obora je výborná dostupnost do 24 km vzdálené Mladé Boleslavi i do 22 km vzdálené České Lípy.
Koupi pozemku lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým vám ráda zdarma pomohu. V případě zájmu o prohlídku nebo zodpovězení jakýchkoliv dotazů mě, prosím, neváhejte kdykoliv kontaktovat. Prohlídky jsou možné i o víkendu. Doporučuji prohlídku, protože se jedná o cenově dostupný pozemek v zajímavé lokalitě.

Celkem: 790 000 Kč
ID inzerátu: 6972861
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 7211/2308
Stát: Česká republika
Kraj: Liberecký
Lokalita: Doksy, Obora, okres Česká Lípa
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Plocha: 756 m2
Plocha pozemku: 756 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Přízemní
Dostupnost pozemku:

Kontakt na prodejce nemovitostí