nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 297 m2

Do Vrchu, Mukařov, Srbín, okres Praha-východ

neuvedena

Cena na vyžádání v RK

Nadstandardní bydlení v jedné z klidných lokalit v obci Mukařov blízko Říčan. Jedná se o klidnou odpočinkovou zónu nedaleko rybníka Požár s výbornou dostupností do Prahy. Novostavba prostorného rodinného domu 6+1 s garáží, ve velkolepém stylu, připraveno k okamžitému nastěhování. Při stavbě byl kladen důraz na kvalitu, pohodlí a styl.

Dům s dispozicí 6+1 nabízí užitnou plochu 297 m2 na pozemku o rozloze 812 m2. Navržen jako nepodsklepený s jedním nadzemním podlažím a sedlovou střechou. V přízemí domu se nachází vstupní hala a zádveří (25 m2), dále vstup do garáže, která je součástí domu (20 m2), prostorný obývací pokoj (40 m2) s přístupem na terasu (32 m2) a jídelní částí s kuchyní (29 m2). V přízemí je dále koupelna se sprchovým koutem, pracovna, komora, špíz i technická místnost.

Patro je propojeno vnitřním schodištěm. Nabízí velkou ložnici s vlastní koupelnou (37 m2 a 11 m2) dále tři neprůchozí pokoje (36 m2, 18 m2 a 17 m2), koupelnu s vanou, dvěma umyvadly a toaletou (12 m2). Vše průchozí přes halu (18 m2).

Technické parametry: svislé nosné konstrukce jsou zděné, stropy železobetonové, ve 2. NP jsou stropy ze sádrokartonových desek, krov je dřevěný. Střecha sedlová, krytina tašková. Fasáda je ze strukturované omítky, vnitřní omítky jsou sádrové hladké, obklady v koupelnách a WC keramické. Okna jsou plastová. Podlahy v místnostech jsou laminátové a z keramické dlažby. Vytápění je ústřední plynové včetně ohřevu TUV. Objekt je napojen na elektroinstalaci 220/380 V, vodovod, splašková kanalizace.

Výhodou nemovitosti je lokalita v okrajové a velmi klidné části obce. Ulice, ve které se dům nachází je slepá a do budoucna může být oddělena závorou i monitorovacím systémem, díky které vznikne naprosto soukromá lokalita nové zástavby několika rodinných domů s vjezdem jen pro rezidenty. Další výhoda spočívá ve velmi dobré dostupnosti do centra Prahy. Občanská vybavenost obce je na vysoké úrovni. V okolí je i spousta zajímavých turistických míst, jako je Jevanský rybník, NPR Voděradské bučiny či cyklostezky, které vybízí ke sportovnímu vyžití.

Pro další informace a v případě zájmu o osobní prohlídku této nemovitosti kontaktujte prosím naši RK. Jedná se o jedinečnou nabídku. Dočasně zařazeno do energetické třídy G, PENB prozatím nedodán. ID nemovitosti RAD0057-0002.

ID inzerátu: 6966622
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: RAD0057-0002
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Do Vrchu, Mukařov, Srbín, okres Praha-východ
Kategorie: Rodinné domy
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 297 m2
Obytná plocha: 297 m2
Užitná plocha: 297 m2
Plocha pozemku: 812 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Garáž: ano
Chytrý Honza - hypotéka

Kontakt na prodejce nemovitostí