nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 185 m2

Bukovany, okres Benešov

Financování
ODESLAT

8 750 000 Kč

celkem

Rodinný dům s nově vybudovanou příjezdovou asfaltovou cestou s osvětlením, na rozlehlém pozemku s letní kuchyní, krbem, jezírkem a krásnou, pečlivě udržovanou, romantickou zahradou s bazénem, s altánem a místem pro barbecue, se nachází v obci Bukovany cca 2 km od Týnce nad Sázavou. V klidné přírodní lokalitě s rozlehlými lesy, 10 minut jízdy autem od od Benešova u Prahy a 40 minut dojezdová vzdálenost po rychlostní silnici nebo dálnici D1 od centra Prahy - stanice metra Chodov.
Dispozice domu je tvořena otevřeným prostorem obývacího pokoje s krbem s kuchyní a jídelnou, z něhož se přímo vstupuje na zastřešenou terasu s posezením, 2 ložnicemi, pracovnou, pokojem pro hosty, dvěma koupelnami, s rohovou vanou, sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou, samostatnou toaletou, vstupní šatnou a samostatnou garáží s úložným prostorem.

Vybavení zahrnuje - vybavená kuchyňská linka s pracovní deskou a spotřebičemi, dřevěná eurookna dvousklo, v přízemí bezpečnostní skla, elektrické venkovní rolety a bezpečnostní skla, plovoucí podlahy v dekoru dřeva, dlažba. Interiérové dveře Sapeli s kvalitním dýhovaným povrchem, zabezpečovací systém Jabllotron, kde je rozdělen na pohybová čidla a čidla v oknech, kouřová čidla, centrální vysavač, klimatizační jednotka v ložnici. Vytápění a zároveň energetickou náročnost domu snižuje tepelné čerpadlo vzduch -voda s funkcí vytápění i chlazení. Topení je teplovodní v přízemí a v patře v podlaze, ostatní pokoje topná tělesa. Kamerový systém v celém domě. Internetové připojení WIFI poskytovatele BECKER, rozvody v každém pokoji.
Rozlehlá zahrada s příjemnou, privátní atmosférou dokonale zajištující pocit soukromí a prostor pro trávení volného času relaxaci se zatřešenou perglolu a místem pro barbecue a zahradním domkem.
Obecní kanalizace a vodovod.
Klidná rezidenční lokalita v krásné přírodě, 5 minut jízdy od kompletní občanské vybavenosti v blízkém Týnci nad Sázavou, včetně školek, škol, gymnázia, polikliniky, sportovní haly, supermarketů aj
Interiér 185 m2, zastavěná plocha 190 m2, , pozemek 1 000 m2

Dopravní dostupnost c- autobusová zastávka v místě
Autobusová doprava - pravidelné linky z Týnce nad Sázavou: Praha, Benešov, Jílové u Prahy, Křečovice, Netvořice,Rabyně.
Železniční doprava Po trati 210 vede linka S8 (Praha - Vrané nad Vltavou - Čerčany) v rámci pražského systému Esko. Po trati 210 v tomto úseku jezdilo v pracovních dnech 16 osobních vlaků, o sobotách 15 osobních vlaků, v nedělích 12 osobních vlaků.
Turistická oblast s množstvím cyklostezek a možností výletů do krásného okolí, nedaleko Konopiště.
Cyklistika Městem vedou cyklotrasy č. 11 Praha, Újezd - Týnec nad Sázavou - Neveklov - Sedlčany - Tábor, č. 19 Havlíčkův Brod - Zruč nad Sázavou nec - Týnec nad Sázavou - Davle a č 0063 Týnec nad Sázavou - Václavice - Kožlí - Konopiště.
Pěší turistika Územím města procházejí turistické trasy červená turistická značka Davle - Kamenný Přívoz - Zbořený Kostelec - Čerčany - Sázava, zelená turistická značka Neštětice - Chrášťany - Týnec nad Sázavou a žlutá turistická značka Týnec nad Sázavou - Úročnice - Konopiště.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)
ID nemovitosti HMA0396-0001.

ID inzerátu: 6952996
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: HMA0396-0001
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Bukovany, okres Benešov
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 185 m2
Obytná plocha: 185 m2
Užitná plocha: 185 m2
Zastavěná plocha: 230 m2
Plocha pozemku: 1000 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Terasa: ano
Chytrý Honza - hypotéka

Kontakt na prodejce nemovitostí