nezadáno
ne

Pronájem bytu 1+kk, 58 m2

J. A. Bati, Zlín, okres Zlín

12 900 Kč

měsíčně , 2 měsíční vratná kauce - 31 800 Kč, včetně DPH, bez poplatků

Loftový byt s ROHOVOU DISPOZICÍ, umístění 7., 8. nebo 9. podlaží (4 jednotky), orientace na východ, celková plocha 58 m2, vestavěné patro s ložnicí.

Nabízíme možnost moderního bydlení ve stylových loftových apartmánech v naší budově max32 umístěné v industriálním srdci Zlína.
Přízemí loftu je vybaveno kuchyňským koutem se spotřebiči, prostorem pro jídelnu a obývací pokoj, dále koupelnou, záchodem, nechybí vestavěné skříně. Ve vestavěném patře bytu se nachází ložnice, pracovní stůl a další vestavěná skříň. Světlá výška bytu dosahuje 4,2 m. Uživatelé mohou využít vysokorychlostní připojení k internetu. Bytové jednotky jsou navíc zaopatřeny elektricky stahovatelnými roletami, klimatizací a jsou zabezpečeny detektory kouře a sprinklery.

Vstup do budovy vede přes atraktivní recepci s nepřetržitým provozem 365/24/7. Přístup je zabezpečen čipovými kartami, střeženo bezpečnostním kamerovým systémem. K dispozici je bezbariérový přístup, 2 osobní výtahy a 1 nákladní výtah. Vybudována je kolárna a v plánu příprav jsou sklepní jednotky.

V objektu sídlí pošta, banka, pojišťovna, pekárna, wellness a fitness, kadeřnictví a další. Zastávka MHD se nachází přímo před max32. Na autobusové a vlakové nádraží se dostanete za cca 5 minut. Za zábavou můžete vyrazit do okolních barů, restaurací, kaváren. K dispozici jsou krytá i nekrytá parkovací místa kousek od budovy. Výhodou umístění max32 je dostatek krytých i nekrytých parkovacích míst v centru města.

Nájemné 12 900 Kč/měsíc se týká sníženého investičního pronájmu při následném odkupu bytu. V případě zájmu je možné sjednat formu běžného pronájmu, kde měsíční nájem činí měsíční 15 900 Kč.

Investiční pronájem trvá po dobu 60 měsíců (+ vstupní vklad)

max32 může být i vaše lepší adresa! Více informací najdete na webových stránkách: max32.cz

Virtuální prohlídka: https://roundme.com/tour/234315/edit/669925/

Celkem: 12 900 Kč
Poznámka k ceně: 2 měsíční vratná kauce - 31 800 kč, včetně dph, bez poplatků
ID inzerátu: 6930154
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Zlínský
Lokalita: J. A. Bati, Zlín, okres Zlín
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: 1+kk,Do 15000 Kč
Energetický štítek: C
Vlastnictví: jiné
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Užitná plocha: 58 m2
Typ budovy: skelet
Počet nadzemních podlaží: 11
Podlaží: 8. podlaží
Výtah: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí