nezadáno
ne

Pronájem bytu 1+kk, 55 m2

J. A. Bati, Zlín, okres Zlín

Financování

15 900 Kč

měsíčně , 2 měsíční vratná kauce - 31 800 Kč, bez DPH, bez poplatků

Loftový byt ROHOVÁ DISPOZICE, ve výstavbě - dostupnost duben 2018, umístění 6. + 7. etáž (4 jednotky), východ, celková plocha 55 m2, vestavěné patro s ložnicí.
Nabízíme možnost moderního bydlení v luxusních loftových apartmánech multifunkční budovy max32 v industriálním srdci Zlína (orientace sever nebo jih). Tento loft je určen pro bydlení 2 až 3 osob. Celá budova prošla kompletní rekonstrukcí včetně osazení novými okny s izolačním trojsklem. Byty jsou vybaveny elektricky stahovatelnými roletami, klimatizací, všechny jednotky jsou zabezpečeny detektory kouře a sprinklery. Vstup do objektu vede přes recepci 365/24/7.
K dispozici je bezbariérový přístup, 2 osobní výtahy + nákladní výtah. Přístup dále zabezpečen čipovými kartami, střežen bezpečnostním kamerovým systémem. Přízemí bytové jednotky je vybaveno kuchyňským koutem se spotřebiči, prostorem pro jídelnu a obývací pokoj, dále koupelnou, záchodem, nechybí vestavěné skříně. V patře bytu se nachází ložnice, pracovní stůl a další vestavěná skříň. Světlá výška bytu dosahuje 4.2 m. Uživatelé mohou využít vysokorychlostní připojení k internetu. Vybudována je kolárna a v plánu příprav jsou sklepní jednotky.
Přímo v budově poskytuje služby pošta, banka (včetně bankomatu), pojišťovna, pekárna, wellness, fitness, kadeřnictví a řada dalších. Zastávka MHD je přímo před budovou max32. Autobusové a vlakové nádraží se nachází v příjemné pěší dostupnost cca 5 minut. Za zábavou můžete vyrazit do okolních barů, restaurací, kaváren. Výhodou max32 je dostatek krytých i nekrytých parkovacích míst v centru města.

V případě zájmu rádi sjednáme formu sníženého investičního pronájmu ve výši 12 900 Kč po dobu 60 měsíců (se vstupním vkladem 120 000 Kč a následným odkupem za garantovanou zůstatkovou cenu 4 990 000 Kč bez DPH).
Při odkupu bytu získá vlastník podíl na společných částech budovy a zastavěném pozemku. Kauce v případě investičního pronájmu bude požadována ve výši 25 800 Kč.
max32 může být i vaše lepší adresa! Více informací najdete na webových stránkách: max32.cz


Virtuální prohlídka:
https://roundme.com/tour/234315/edit/669925/

ID inzerátu: 6930154
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Zlínský
Lokalita: J. A. Bati, Zlín, okres Zlín
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: Do 20000 Kč, 1+kk
Energetický štítek: C
Vlastnictví: jiné
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Užitná plocha: 55 m2
Typ budovy: skelet
Počet nadzemních podlaží: 1
Podlaží: 7. podlaží
Výtah: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí