nezadáno
ne

Pronájem obchodních prostorů, 41 m2

Mlýnská, Brno, Trnitá

15 000 Kč

měsíčně , + služby + energie + peněžitá

Nabízíme k pronájmu obchodní prostor 40,7m2, který se nachází v 1.NP novostavby sedmipodlažního bytového domu Ryolit na ulici Mlýnská v centru města. Prostory mají výbornou polohu, v těsné blízkosti se nachází nákupní a zábavní centrum Vaňkovka, administrativní výškový dům Dorn i rychle se rozrůstající Nová Vlněna. Bezproblémová dostupnost MHD, vlakového i autobusového nádraží.

Obchodní prostor s přímým vstupem z ulice a výkladcem se nabízí nevybavený. Samotná obchodní plocha má 37,1m2 a je z ní přístupná předsíňka s umyvadlem 1,7m2, samostatné WC 1,9m2. Na podlaze položena dlažba, v prostoru je dostatečné množství osvětlovacích tělěs. V objektu provedena příprava pro dva poskytovatele internetových služeb, a to DIAL TELECOM a UPC. Vytápění dálkové - zdrojem tepla pro vytápění a přípravu TUV je předávací (výměníková) stanice. Prostory mají samostatné měření el. energie, vody a tepla.

Smlouva bude uzavřena na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 6měsíců. Majitel preferuje dlouhodobý pronájem. Vhodné pouze pro plátce DPH.

Mimo vlastní nájemné bude nájemce hradit zálohy na služby a energie spojené s užíváním obchodních prostor, k nájmu i zálohám bude účtováno DPH. Majitel požaduje peněžitou jistotu.

Volné ihned.

Celkem: 15 000 Kč
Poznámka k ceně: + služby + energie + peněžitá
ID inzerátu: 6914893
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 17916
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Mlýnská, Brno, Trnitá
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Obchodní
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Obytná plocha: 41 m2
Užitná plocha: 41 m2
Zastavěná plocha: 41 m2
Plocha pozemku: 41 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 7
Umístění objektu: Řadový
Typ domu: Vícepatrový

Kontakt na prodejce nemovitostí