nezadáno
ne

Pronájem kanceláře, 1000 m2

Přízova, Brno, Trnitá

neuvedena

na vyžádání

Vlněna office park je nově vznikající administrativní centrum, které v konečné fázi nabídne 120 000 m2 kancelářských a prodejních prostor ve vysokém standartu.
Vlněna office park roste na místě bývalé textilní továrny, po níž si zachoval své jméno. Nachází se v centru Brna a obrovskou výhodou je bezkonkurenční dopravní spojení MHD, hlavní autobusové i vlakové nádraží Brno v dochozí vzdálenosti, podzemní parkoviště nabídnou dostatek parkovacích ploch. Těsná blízkost centra města a obchodního domu Galerie Vaňkovka zajistí nájemcům veškerou občanskou vybavenost a služby.
Vlněna office park bude v konečné první fázi sestávat z devíti budov, přičemž řada z nich je již nyní připravena k nastěhování prvním nájemcům. Mezi jednotlivými budovami je vybudován odpočinkový park s jezírkem a zelení.
Všechny prostory jsou certifikovány dle BREEM a nabízí kancelářské prostory, které lze přizpůsobit požadavkům jednotlivých nájemců. V tomto projektu je možný pronájem jak malých kancelářských prostor, tak kanceláří o velikosti několika tisíc metrů čtverečních. Velikost centra nabízí flexibilitu a bude umožňovat i expanzi do nově vznikajících prostor v rozsahu, který nemá v současné době na brněnském trhu konkurenci.

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat. Při spolupráci s námi neplatíte provizi.

Celkem: 0 €
Poznámka k ceně: na vyžádání
ID inzerátu: 6868414
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Přízova, Brno, Trnitá
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: A
Stav nemovitosti: novostavba
Zastavěná plocha: 1000 m2
Typ budovy: skelet
Typ vytápění: Lokální plynové
Výtah: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí