nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 221 m2

Krašovice, okres Plzeň-sever

5 299 000 Kč

celkem

Předmětem nabídky je RD s velkou, plně vzrostlou a udržovanou zahradou na pozemku o výměře 1587 m2 v klidné části obce Krašovice. Dobrá dopravní dostupnost umožňuje rychlou dosažitelnost Plzně (cca18 km), Prahy (100 km), Karlových Varů (75 km), hranice Německa (80 km). Krašovice jsou obcí s dynamickým rozvojem, řadou pravidelných společenských akcí pro všechny věkové kategorie, dobře fungujícím obecním zastupitelstvem, lesy a rybníkem. Vlastni RD má výměru 221 m2 a od doby dostavby v r.1993 byla provedena kompletní rekonstrukce, modernizace a úpravy: topného systému (auto. plynové Fa. Viessmann, tepelné čerpadlo VV Carier), zateplení celého objektu, rozšíření garáže a výstavba terasy, nová plast. okna, dveře, vest. skříně, nová střecha Bramac, bezp. zařízení včetně ozd. mříží, folií. Kromě vlastní pitné vody (studna) zavedena i komunální, vybud. přípojka komun. Odpadu, vnitřní úpravy omítek, sauna, vestavěná kuchyně, koupelna s roh. vanou, nadstand. strešní okna ,nové schodiště, oplocení, satelitni rozvody v několika místnostech a další. Dum je plně podsklepen.
Dispoziční řešení nabízí suterén s garáží včetně hospod. mistnosti, kterou lze předisponovat k jiným účelům, techn. mistnost s autom. plyn. topením a řídící jednotkou pro tep. čerpadlo, dostat. prostorem pro pračku, sušičku, lednici samostatnou, saunou, sprch. koutem a umyvadlem a místn. k dalšímu využití. Garáž je průchozí - přímý vchod do domu. V přízemí se nachází hlavní vchod, zádveří s vest. skříněmi, komora s regály, kuchyně s kompl. vestavbou včetně zn. el. spotřebičů, velký pokoj s krbovými kamny a vchodem na terasu, pokoj pro hosty. V poschodí plně vyb. velká koupelna, 3 pokoje, malý balkon.
Udržov. zahrada je osazena množstvím okras. keřů a růžemi, několika ovoc. stromy a řadou rybízů. Ze zahrady přimý vstup do lesa. Plochy jsou buď travnaté nebo zpevněné zámkovou dlažbou. Součástí zahrady je i pergola, podz. nadrž na už. vodu a lesní část s cca 20 vzrostlými borovicemi. Velka část oploceni je tvořena vzrostlými thujemi nebo keři.
Součástí nabídky je vyb. koupelny, vest. kuchyně včetně zn. Spotřebičů, krbová kamna, řada zahradních přístrojů, nářadí, regály, skříně (dle domluvy). Zájemcům o koupi této nemovitosti nabízíme možnost zprostředkování výhodného financování prostřednictvím hypotéky.

Celkem: 5 299 000 Kč
ID inzerátu: 6858555
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Plzeňský
Lokalita: Krašovice, okres Plzeň-sever
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 10 mil.
Energetický štítek: C
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 221 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Samostatný
Terasa: ano
Sklep: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí