nezadáno
ne

Prodej zahrady, 848 m2

Rosice, okres Brno-venkov

V okolí najdete:
Bus MHD:stanice Rosice, Trávníky (235 m)
Vlak:Rosice u Brna (482 m)
Bankomat:Česká spořitelna, a.s. - ATM (67 m)
Lékárna:Lékárna Rosice (250 m)
Restaurace:Restaurant Pizzeria U Radnice (62 m)
Knihovna:Městská knihovna v Rosicích (130 m)
Škola:Elementary school Rosice, district Brno-Country (224 m)
powered by Google

500 320 Kč

celkem (Cena přepočtena z 590 Kč za m2 )

Nabízíme k prodeji rovinatý pozemek v centru obce Zastávka o výměře 848 m2 vhodný k využití zahrady, kde lze vysadit ovocný sad, včelařit, chovat zvířata (např. slepice, ovce, kozy, králíky,) nebo poslouží jako výběh pro Vaše mazlíčky. K zázemí můžete využít buňku na nářadí, která na pozemku stojí. Pozemek je oplocený bez náletů, o délce 57 m, široký 22 m a v užší části 8 m. K pozemku lze přijet po obecní komunikaci a zařídit přívod elektřiny (nyní elektřina natažena od souseda). V roce 2015 byla zpracována studie k vrtané studně. Na pozemku jsou zasázeny ovocné stromy a keře (jabloně, hrušně, rybíz,). Vlaková stanice je vzdálena 5 minut pěšky a dopravní spojení do Brna jezdí v hodinových intervalech, kde jste do 30 min. V okolí se nachází krásné lesy, které lze využít na turistiku a cyklo výlety.
V Zastávce najdete poštu, obchody, několik restauračních zařízení, Dům zdraví, MŠ, ZŠ, gymnázium, sportoviště a v sousedních Rosicích i zimní stadion. Aktivní jsou občanská sdružení a spolky, např. sbor dobrovolných hasičů, TJ Sokol, zahrádkáři, klub seniorů.
Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Celkem: 500 320 Kč
ID inzerátu: 6819254
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 11709
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Rosice, okres Brno-venkov
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Zahrady
Vlastnictví: osobní
Plocha: 848 m2
Plocha pozemku: 848 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Přízemní
Dostupnost pozemku:

Kontakt na prodejce nemovitostí