nezadáno
ne

Prodej vily, 940 m2

Břevnovská, Praha, Břevnov, Praha 6

V okolí najdete:
Metro:stanice metra Petřiny (1396 m)
Bus MHD:stanice Spiritka (844 m)
Bankomat:ČSOB bankomat (1257 m)
powered by Google

125 000 000 Kč

celkem

Velmi výjímečný historický objekt v samém srdci Prahy 6, na Břevnově s výhledem na Petřín a věže Katedrály SV.Víta. Objekt pochází ze 17.století. Byl vybudován v době českého baroka a v tomto duchu byl i velkoryse renovován. Při jeho současné rekonstrukci byl kladen důraz nejen na architektonickou funkčnost celého prostoru a na nenáročnější prvky bydlení, ale i na úzkou spolupráci v součinnosti s památkovým úřadem. Koncept návrhu odhaluje čistou barokní formu původní vily, ale zároveň umožňuje bezproblémové využití domu, díky použitým nejmodernějším technologiím.
Tato samostatně stojící barokní budova původně sloužila jako velké rodinné sídlo. Nyní je kompletně zrekonstruovaná v celém exteriéru, včetně krásné zahrady a zbytek objektu je ponechán ve stavu shell and core a poskytuje tak budoucímu majiteli možnost dokončení interiéru dle vlastních požadavků a představ. Je citlivě určena budoucímu majiteli, který ocení exkluzívní spojení historie s moderním bydlením. Budova má tři patra a podkroví a skládá se ze dvou dlouhých prostorných křídel a střední klenuté reprezentativní části. Zahrada má rozlohu přibližně 1 500 m2 a celková obytná plocha je velkolepých 940 m2. Dům se nachází na prosluněném místě zahrady francouzského typu, která zajišťuje intimitu a klid díky vzrostlé zeleni a jehličnanům. Světlo proniká atypickými velkými francouzskými okny, která rovněž zajišťují přímý vstup do zahrady.
Tato naprosto unikátní vila splňuje i ty nenáročnější představy o moderním a exkluzivním bydlení v nerušeném soukromí, plném zeleně v ideálním ústraní v samotném srdci metropole!
Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)
Fotografie jsou z důvodu diskrétnosti pouze ilustrační.


ID nemovitosti JZA44521-0171.

ID inzerátu: 6806049
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: JZA44521-0171
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Břevnovská, Praha, Břevnov, Praha 6
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Plocha: 940 m2
Obytná plocha: 940 m2
Užitná plocha: 940 m2
Plocha pozemku: 3000 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: skelet
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Výtah: ano
Chytrý Honza - hypotéka

Kontakt na prodejce nemovitostí