nezadáno
ne

Pronájem kanceláře, 17 m2

Praha, Smíchov, Praha 5

Financování

3 060 Kč

měsíčně (Cena přepočtena z 180 Kč za m2 za měsíc )

Komerční dům Radlická nabízí nebytové prostory na pronájem za výhodnou cenu s velkou flexibilitou. Kancelářské a skladové prostory jsou určené všem podnikatelům, kteří ocení funkčnost a ekonomické řešení pro své obchodní aktivity. Ve 4. nadzemním podlaží je aktuálně k dispozici jeden sklad.

Dům Radlická se sestává ze dvou částí, na sebe kolmých, které jsou propojeny a mají jiné výškové úrovně i počty pater. Souběžně s ulicí Na Laurové (západ) má celkem šest podlaží. Atriový objekt souběžně s ulicí Radlická (sever) je třípodlažní. V obou případech je 1. NP přístupné z ulice Radlická. Podzemní podlaží je přístupné ze dvora. Nejvyšší páté podlaží je určené pro technické zázemí celého objektu. Velkou předností je široký výběr volných kancelářských ploch s možností flexibilního spojení několika nebytových ploch dohromady.

V přízemí domu se nachází recepce, která zajišťuje základní služby recepce a běžný provoz domu v pracovních dnech od 7 hodin do 19 hodin. Ve vyhrazených hodinách nechybí ani správce objektu zajišťující běžné údržbářské aktivity. Kompletní správu zajišťuje profesionální společnost OKIN FACILITY, a.s., která má dlouholeté zkušenosti z oblasti facility managementu.

Do areálu patří jednopodlažní objekt garáží, který od jihu areál uzavírá. Vzniká tak dvůr v úrovni 1. PP, který je přístupný od východu z nepojmenované ulice. Ve dvoře je k dispozici 6 venkovních parkovacích míst určené k pronájmu pro nájemce kancelářských prostor.

Více informací a další prostory k pronájmu v projektu Radlická naleznete na www.city-home.cz

ID inzerátu: 6797323
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: SB0083
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Praha, Smíchov, Praha 5
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: D
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 17 m2
Užitná plocha: 17 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 4
Podlaží: 3. podlaží
Výtah: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí

Hodnotit makléře

0 %
Hodnotilo: 0

City Home Group, s.r.o.
Holečkova 3331/35, Praha 5, 150 00
Více o společnosti

Další nabídky realitní kanceláře