nezadáno
ne

Pronájem kanceláře, 74 m2

J. A. Bati, Zlín, okres Zlín

V okolí najdete:
Bus MHD:stanice Zlín, aut. nádr. (385 m)
Vlak:Zlín střed (355 m)
Bankomat:MONETA Money Bank bankomat (226 m)
Lékárna:Zlínská poliklinika (297 m)
Restaurace:Hotel Saloon (1294 m)
Knihovna:Obchodní akademie T. Bati a Vyšší odborná škola ekonomická (553 m)
Škola:Střední průmyslová škola Zlín (543 m)
powered by Google

2 000 Kč

denně , + vratná kauce, bez DPH, bez poplatků, bez právního servisu

Volná kancelář o velikosti 74 m2 ke krátkodobému pronájmu ve Zlíně

Reprezentativní kancelář se nachází v centru Zlína v naší moderní budově max32 nominované v soutěži "Nejlepší z realit - Best of Realty 2016".

Kancelářskou jednotku je možno pronajmout na 1 den (nebo více dnů). Prostor má kapacitu pro 8 - 10 osob (8 pracovních míst, prostor pro jednání, oddělená kancelář v mezipatře), je vhodný pro firemní setkávání, obchodní schůzky, prezentace, workshopy, kurzy, školení, semináře.

Kancelář ve variantě SUPERIOR obsahuje vložené patro, které umožňuje velmi efektivně využít celkovou plochu. Poskytuje dostatek prostoru pro středně velkou firmu - součástí jednotky může být větší zasedací místnost nebo např. archiv či relaxační zóna. Kancelář je navíc vybavena i zařízenou kuchyňskou linkou včetně vestavěných spotřebičů (lednice, sklokeramická varná deska, digestoř), nechybí vlastní sociální zázemí včetně sprchového koutu. Světlá výška kanceláře je 4,2 m v celé ploše patra.

V celé budově max32 můžete využívat vysokorychlostní internet. Vstup do objektu vede přes moderní recepci s nepřetržitým provozem 365/24/7, evidence vstupu čipovými kartami. Také je zajištěn bezbariérový přístup. Budova je vybavena 2 osobní výtahy, 1 nákladním výtahem, v podzemním podlaží jsou skladové prostory a kolárna. Na max32 je zajištěno široké spektrum služeb - sídlí zde hlavní pobočka České pošty, pojišťovna, banka, fitness & wellness centrum, pekárna, kavárna a další. K dispozici jsou krytá i nekrytá parkovací místa. Přímo před objektem se nachází zastávka MHD. Autobusové a vlakové nádraží je v pěší dostupnosti cca 5 minut.

V případě klientova individuálního zájmu se naskýtá také možnost změnit kancelářské prostory na ubytovací jednotku.

ID inzerátu: 6765754
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Zlínský
Lokalita: J. A. Bati, Zlín, okres Zlín
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: C
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Zastavěná plocha: 74 m2
Typ budovy: skelet
Výtah: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí