nezadáno
ne

Prodej penzionu, 1200 m2

Loučná pod Klínovcem, okres Chomutov

V okolí najdete:
Bankomat:Erzgebirgssparkasse - ATM (1082 m)
Lékárna:Adler-Apotheke (1175 m)
Restaurace:Zum Alten Brauhaus (1167 m)
Škola:United Ski School Oberwiesenthal Inh. Katja Süß (1196 m)
powered by Google

5 990 000 Kč

celkem

Zavedený penzion V Loučné pod Klínovcem postavený v barokním slohu, v těsné blízkosti hranice s Německem (Kurort Oberwiesenthal). Jde o čtyřpatrový objekt plně přizpůsobený restauračnímu a ubytovacímu provozu. V přízemí je restaurace s barem, kuchyně, salonek, recepce, kamenný sklípek a prostory pro zázemí. Ve 2. - 4. nadzemním patře jsou pak 2 pokoje a 1 dvoupokojový apartmán s vlastním sociálním zařízením a pět pokojů s umyvadlem a společným WC a sprchami.
Objekt je napojen na místní vodovod a elektřinu 400V, odpad je řešen vlastním septikem (možno připojit k obecní kanalizaci). Topení s měděnými rozvody je centrální s plynovým kotlem, napojeným na propanbutanovou venkovní nádrž. Kombinovaný bojler obstarává dodávku teplé vody.
U penzionu je vlastní parkoviště 80 m2, další plochu 160 m2 vedle penzionu věnuje majitel zdarma. Možno pronajmout velkou venkovní terasu (popř. ji lze zakoupit k penzionu společně se šesti obchody (cena 2.990.000 Kč, při zakoupení společně s penzionem zajímavá sleva).
Loučnou pod Klínovcem navštěvuje mnoho německých návštěvníků, kteří mají zájem o nákupy a gastronomii. Od Oberwiesenthalu je oddělena jen krátkým mostem přes potok. Je zde zájem též o ubytování - v blízkosti jsou dva vleky a sjezdovka (též na prodej). Největší lyžařský areál Krušných Hor - Klínovec - je vzdálen jen 2 km, ještě blíže je areál Fichtelberg. V okolí je mnoho turistických, běžeckých a cyklistických tras, místo je tak vhodné též pro stále se rozvíjející jarní a letní turistiku.Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N76668.

Celkem: 5 990 000 Kč
ID inzerátu: 6755327
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N76668
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Loučná pod Klínovcem, okres Chomutov
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Penziony
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 1200 m2
Užitná plocha: 1200 m2
Zastavěná plocha: 483 m2
Plocha pozemku: 483 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 4
Typ domu: Vícepatrový
Terasa: ano
Internet: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí