nezadáno
ne

Pozemek 5123 m2 s přístup. cestou a nádhernými výhledy v obci Dřetovice, okr. Kladno, 15 km Praha.

Dřetovice, okres Kladno

V okolí najdete:
Bus MHD:stanice Dřetovice (160 m)
Vlak:Dřetovice (937 m)
Restaurace:U Svatého Václava (189 m)
powered by Google

595 000 Kč

celkem , INVESTICE. Kompletní cena včetně provize a právního servisu.

Exkluzivně nabízíme jedinečný, zatím nestav. pozemek 5123 m2 se zajištěnou přístupovou cestou, obec Dřetovice, okr. Kladno. Označení dle Úz. plánu: NZ - PLOCHY ZEMĚDĚLSKÉ
A) Hlavní využití:
Zemědělské využití
B) Přípustné využití
Činnosti pro zajištění zemědělského využití, stavby, zařízení a jiná opatření pro zemědělství, Dopravní a technická infrastruktura, drobná krajinná architektura, sport a rekreace v krajině, realizace protipovodňových opatření v krajině, poldry, zeleň a vodní plochy.
C) Podmínečně přípustné využití:
- v tomto případě se nestanovuje
D) Nepřípustné využití:
Jiné než přípustné využití není povoleno.
Nepřípustné jsou zejména stavby oplocení (kromě oplocení zemědělských staveb, lesních školek a specializovaných např. jahodových plantáží a kromě ohradníků), stavby pro bydlení, rekreaci, občanskou vybavenost, výrobu a skladování.
E) Podmínky prostorového uspořádání – nestanovují se
Dojezdová vzdálenost do Prahy je 15 km. Pozemek je poměrně rovinatý, ve spodní části se mírně svažuje a v současné době je zarostlý nálety a křovinami. Nachází se v příjemné lokalitě Za kostelem v památkově chráněném území. Sousedí se zasíťovanou částí obce Dřetovice. Příjezdová komunikace je nezpevněná, zatravněná. Dřetovice leží v mělkém údolí ve svahu na pravém břehu Dřetovického potoka. V současnosti obec nabízí dobrou občanskou vybavenost a dopravní obslužnost jak autobusy, tak i železnicí. Působí zde fotbalový oddíl SK Sparta Dřetovice a také Sbor dobrovolných hasičů. Je zde několik hřišť, Dřetovická hospoda, restaurace U Svatého Václava, obchody a vinárna U Spáče Kokrháče. V obci má ordinaci jeden praktický lékař. Místní obyvatelé mohou využívat plynofikaci, přípojky elektřiny i veřejný vodovod. Vesnicí prochází železnice a je zde i železniční stanice. Pro více informací kontaktujte přímo makléře. Č. nabídky 57361.

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N57361.

Celkem: 595 000 Kč
ID inzerátu: 6697020
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N57361
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Dřetovice, okres Kladno
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Ostatní
Plocha: 5123 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí