nezadáno
ne

Prodej restaurace, 209 m2

Boršice u Blatnice, okres Uherské Hradiště

V okolí najdete:
Bus MHD:stanice Boršice u Blatnice (39 m)
Škola:Základní Škola (464 m)
powered by Google

3 600 000 Kč

celkem

Prodej zavedeného motorestu v obci Boršice u Blatnice, okres Uherské Hradiště. Nabízíme na prodej zavedený motorest v obci Boršice u Blatnice. Motorest se nachází v těsné blízkosti hlavního tahu na Slovensko - silnice I/54. Motorest má na vlastním pozemku vybudováno velké parkoviště. Až donedávna byl úspěšně provozován a byl vyhlášený v okolí skvělou kuchyní. V obci je to jediné místo, kde se vaří a můžou se zde pořádat oslavy, svatby, apod. Za dobrým jídlem dojížděli lidé i z okolních vesnic. Motorest byl vyhledávaným místem pro občerstvení cyklistů, motorkářů, nebo i turistů ze Slovenska.
K prodávané nemovitosti patří veškeré vybavení - výčep, bar, zahrádka, kuchyňské zařízení od kávové lžičky po varné zařízení.
Motorest je napojen na plyn, vodu, elektřinu. K dispozici je vybudovaná terasa - tzv. zahrádka, dětský koutek. Nemovitost je po kompletní rekonstrukci. Je možno případně využít i půdního prostoru, kde by mohlo být zřízeno i několik pokojů vhodných pro ubytování návštěvníků, případně bydlení nového majitele či personálu. Nemovitost je rozsáhlá a nelze na fotografiích obsáhnout vše. Proto bych doporučoval mě kontaktovat za účelem prohlídky. O ceně lze dále jednat.

ID inzerátu: 6680467
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N74864
Stát: Česká republika
Kraj: Zlínský
Lokalita: Boršice u Blatnice, okres Uherské Hradiště
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Restaurace
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 209 m2
Zastavěná plocha: 209 m2
Plocha pozemku: 690 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Plyn: ano
Chytrý Honza - hypotéka

Kontakt na prodejce nemovitostí