nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 209 m2

Boršice u Blatnice, okres Uherské Hradiště

V okolí najdete:
Bus MHD:stanice Boršice u Blatnice (39 m)
Škola:Základní Škola (464 m)
powered by Google

3 500 000 Kč

celkem

Prodej zavedeného motorestu v obci Boršice u Blatnice, okres Uherské Hradiště. Nabízíme na prodej zavedený motorest v obci Boršice u Blatnice. Motorest se nachází v těsné blízkosti hlavního tahu na Slovensko - silnice I/54. Motorest má na vlastním pozemku vybudováno velké parkoviště. Můžou se zde pořádat oslavy, svatby, apod. Za dobrým jídlem dojížděli lidé i z okolních vesnic. Motorest byl vyhledávaným místem pro občerstvení cyklistů, motorkářů, nebo i turistů ze Slovenska.
K prodávané nemovitosti patří veškeré vybavení - výčep, bar, zahrádka, kuchyňské zařízení od kávové lžičky po varné zařízení.
Motorest je napojen na plyn, vodu, elektřinu. K dispozici je vybudovaná terasa - tzv. zahrádka, dětský koutek. Je možno případně využít i půdního prostoru, kde by mohlo být zřízeno i několik pokojů vhodných pro ubytování návštěvníků, případně bydlení nového majitele či personálu. Nemovitost je rozsáhlá a nelze na fotografiích obsáhnout vše. Podmínkou využití není provozování restaurace. Pokud někdo hledá hezké místo k bydlení lze využít stávající objekt k rekonstrukci a zřídit si nejen v podkroví prostor pro bydlení. V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat. O ceně lze dále jednat.Rovněž lze po dohodě uvažovat i o dlouhodobém pronájmu.

Celkem: 3 500 000 Kč
ID inzerátu: 6680467
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N74864
Stát: Česká republika
Kraj: Zlínský
Lokalita: Boršice u Blatnice, okres Uherské Hradiště
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 209 m2
Zastavěná plocha: 209 m2
Plocha pozemku: 690 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí