nezadáno
ne

Pozemek 6387 m2, Waldheim, Stod, okres Plzeň-jih

Domažlická, Stod, okres Plzeň-jih

V okolí najdete:
Bus MHD:stanice Stod (487 m)
Vlak:Stod (787 m)
Bankomat:Česká spořitelna, a.s. - ATM (739 m)
Lékárna:Lékárna Métis (580 m)
Restaurace:Hospůdka Na Zahrádce (276 m)
Knihovna:Městská knihovna Stod (522 m)
Škola:Základní škola a mateřská škola Stod, příspěvková organizace (536 m)
powered by Google

2 300 000 Kč

celkem

Nabízíme k prodeji velký pozemek o rozloze 6387 m2 v místě bývalého pionýrského tábora na Waldheimu, necelé dva kilometry od města Stod. Na pozemku stojí dvě budovy. Bývalá restaurace a nezkolaudovaná ubytovna se sprchami, sociálním zařízením a pokoji pro vedoucí tábora.
Dle územního plánu z roku 2014 města Stod je tento pozemek vhodný pro veřejnou rekreaci, ale dle jeho vyjádření je možné požádat o změnu. Nový územní plán bude schvalován v roce 2018. Vzhledem k tomu, že sousedící pozemek je odznačen jako obytný, tak v případě tohoto pozemku je dohoda s městským úřadem víc než možná. Velmi vhodné pro nějaký developerský záměr. Věřím, že se za nějaký čas může stát velmi žádaným stavebním pozemkem.
V současné době je možné pozemek prodávat jen jako stavbu slučitelnou s rekreací (zahradu). V případě zájmu je možnost rozprodeje i částí pozemku po řádném geodetickém zaměření.
Budovy na pozemku je možné opravit a využívat pro ubytování nebo rekreaci, nebo je odstranit. Na pozemek je zavedena elektřina v dostatečné kapacitě 220/380V. Voda je zajištěna ze studny na pozemku. V případě výstavby rekreačních budov je nutné vybudovat, dle kapacity, domovní čističku odpadních vod.
Ve dva kilometry vzdáleném městě Stod naleznete veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, kino, lékař, množství sportovišť a obchodů) + mnoho pracovních příležitostí u místních firem nebo firem v nedalekém Holýšově.
Vzhledem k rozloze tohoto pozemku a jeho možnému budoucímu využití koupi opravdu doporučuji. Opravdu nutno vidět! Pozemek je možno financovat i úvěrem, který Vám rádi zdarma vyřídíme. Více informací u RK. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná (podle aktuální vyhlášky).

Celkem: 2 300 000 Kč
ID inzerátu: 6661215
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 0144
Stát: Česká republika
Kraj: Plzeňský
Lokalita: Domažlická, Stod, okres Plzeň-jih
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Ostatní
Plocha: 6387 m2
Zastavěná plocha: 409 m2
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí