nezadáno
ne

Prodej restaurace, 440 m2

náměstí 5. května, Holýšov, okres Domažlice

V okolí najdete:
Vlak:Holýšov (581 m)
Bankomat:Komerční banka, bankomat (152 m)
Lékárna:Lékárna Devětsil Holýšov / Holýšovská (759 m)
Restaurace:Restaurant Cultural House Holysov (803 m)
Škola:Elementary School (678 m)
powered by Google

4 890 000 Kč

celkem

Nabízíme k prodeji kompletně vybavenou zavedenou staročeskou restauraci s velkým sálem, vinárnou a dvěma bytovými jednotkami v obci Holýšov. Vše se nachází v uzavřeném dvoře bývalé selské usedlosti, která byla kompletně renovována a přestavěna. Naleznete zde krásnou stylovou staročeskou restauraci pro cca 40 lidí s kompletně vybavenou kuchyní. Pivo se na čep dostává z kamenného sklepa pod barem. Z původní stodoly byl vytvořen velký sál " dupárna " pro cca 70 lidí s tanečním plochou, samostatným barem a velkým grilem pro rožnění. Ideální místo pro hudební produkce, svatby, firemní večírky, rauty nebo oslavy. Samozřejmě nechybí oddělené WC pro pány a dámy. Pro komornější posezení nejen nad skleničkou vína je dále možné využít samostatnou vinárnu s kapacitou pro cca 30 hostů. Vinárna je kompletně stylově vybavená, je zde velké množství starých dobových předmětů, krásný bar, jsou zde samozřejmě oddělená WC a velký krb. Pro posezení venku je možné využít cca 70 míst v nádherném prostředí venkovské usedlosti. Nechybí ani koutek pro děti.
Součástí prodeje jsou i dvě bytové jednotky 1+ sociální zařízení o velikosti cca 25 m2. Jedna se nachází hned u vchodu do restaurace a druhá v podkroví.
Restaurace je v okolí velmi vyhlášená a styl i ráz restaurace je naprosto ideální pro tradiční českou kuchyni. Objekt leží blízko frekventované silnice v blízkosti nově zrekonstruované Holýšovské radnice. Parkování je zajištěno přímo před restaurací. Prodej ze zdravotních důvodů. Po koupi a drobných úpravách dle vašich požadavků nic nebrání k okamžitému provozování.
V Holýšově naleznete veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, kino, lékař, množství sportovišť a obchodů ) + mnoho pracovních příležitostí u místních firem a tím i mnoho případných klientů. Kladem je blízkost hranice s Německem. Opravdu nutno vidět ! Vzhledem k různým cenám za tuto nemovitost na různých inzertních serverech garantuji pravdivost této ceny dle požadavku majitele! Nemovitost je možno financovat i hypotékou, kterou Vám rádi zdarma vyřídíme. PENB energetické třídy "G". Více informací vám poskytne makléř RK.. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná (podle aktuální vyhlášky).

Celkem: 4 890 000 Kč
ID inzerátu: 6658404
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 0143
Stát: Česká republika
Kraj: Plzeňský
Lokalita: náměstí 5. května, Holýšov, okres Domažlice
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Restaurace
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 440 m2
Zastavěná plocha: 460 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí