nezadáno
ne

Pronájem kanceláře, 100 m2

J. A. Bati, Zlín, okres Zlín

V okolí najdete:
Bus MHD:stanice Zlín, AN (1038 m)
Vlak:Zlín-Dlouhá (431 m)
Bankomat:UniCredit Bank - ATM (902 m)
Lékárna:Lékárna Porta Medicinae (677 m)
Restaurace:Hotel Saloon (681 m)
Knihovna:Obchodní akademie T. Bati a Vyšší odborná škola ekonomická (850 m)
Škola:Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola, s.r.o. (1033 m)
powered by Google

14 990 Kč

měsíčně , Bez provize, přímo od majitele nemovitosti., bez DPH, bez poplatků

K pronájmu nabízíme kancelářské prostory o velikosti až 100 m2. Prostory jsou umístěny ve 4. patře naší moderní budovy max32 v centru Zlína.

Dispozice kancelářské jednotky jsou připraveny ve standardu "shell & core". Půdorys vychází ze standardní baťovské jednotky 6.15 x 6.15 m se světlou výškou 4.2 m. Je možné si pronajmout pouze část nabízené plochy (např. 1/3, 2/3), nebo celou plochu. Jednotka má vlastní sociální zařízení i sprchu. V kanceláři je možné vybudovat mezipatro.

Za svou zásadní rekonstrukci byla budova nominována v soutěži "Nejlepší z realit - Best of Realty 2016". Prostory jsou zabezpečeny detektory kouře, sprinklery a bezpečnostním kamerovým systémem. V objektu můžete využívat vysokorychlostní internet. Vstup do nemovitosti vede přes moderní recepci s nepřetržitým provozem 365/24/7, evidence vstupu čipovými kartami. Do max32 nechybí ani bezbariérový přístup. Dále je objekt vybaven 2 osobními výtahy, 1 nákladovým výtahem, v podzemním podlaží jsou skladové prostory a kolárna. K dispozici jsou krytá i nekrytá parkovací místa. Přímo v budově najdete nejrůznější služby - sídlí zde pošta, pojišťovna, banka, fitness a wellness centrum, pekárna, kavárna a řada dalších. Zastávka MHD se nachází před max32. K autobusovému a vlakovému nádraží se pěšky dostanete jen za 5 minut.

ID inzerátu: 6641798
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Zlínský
Lokalita: J. A. Bati, Zlín, okres Zlín
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: C
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Zastavěná plocha: 100 m2
Typ budovy: skelet
Výtah: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí