nezadáno
ne

Prodej vily, 543 m2

Dobrá Voda, Letny, okres Pelhřimov

V okolí najdete:
Vlak:Dobrá Voda u Pelhřimova (357 m)
powered by Google

699 000 Kč

celkem

Venkovský dům - chalupa s uzavřeným dvorem a zahrádkou na malebném místě s výhledem na rybník. V malé obci Letny u Dobré Vody na Pelhřimovsku. Nabízíme k prodeji starší venkovský dům – chalupu v malé obci Letny na Pelhřimovsku. Chalupa je situována na příjemném místě s výhledem na rybník.
Stavba domu je zděné konstrukce, jednopodlažní, krovy sedlové pokryté pálenou taškou. Obytná část dispozice 2+1 s příslušenstvím. Vstup do bydlení zastřešenou verandou, dále chodba, kde je toaleta a komora, dva pokoje, prostor pro kuchyň a koupelna. Na bydlení navazují technické prostory, tedy kotelna s kotlem a sklad paliva. Dále kolna a prostorná stodola, kde je místo i pro parkování. Budovy tvoří jeden celek. Mezi budovami zatravněný dvůr, který uzavírá zeď s vjezdovými vraty. U domu pěkná oplocená zahrádka.
Vytápění domu ÚT na pevná paliva, voda z obecního řádu + vlastní studna, odpady svedeny do septiku, funkční elektroinstalace. Chalupa je v původním stavu, vyžaduje celkovou rekonstrukci.
Letny jsou opravdu malá obec, pár trvale obydleným domů a několik rekreačních chalup, situovaná bokem od hlavní komunikace. Nemovitost je určena těm, kteří touží po chalupaření nebo bydlení na malebném místě v naprosto klidném prostředí. V okolí hluboké lesy, možnosti rybaření, koupání v nedalekém zatopeném kamenolomu, vrch Křemešník se sjezdovkou pro milovníky zimních sportů. Do Pelhřimova 10 km, do Horní Cerekve 7 km, do krajského města Jihlavy jen 30 km. Rádi poskytneme více informací a umožníme prohlídku. Volejte makléře!

Celkem: 699 000 Kč
ID inzerátu: 6625610
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Vysočina
Lokalita: Dobrá Voda, Letny, okres Pelhřimov
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Plocha: 543 m2
Užitná plocha: 110 m2
Zastavěná plocha: 260 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: V bloku

Kontakt na prodejce nemovitostí