nezadáno
ne

Pronájem kanceláře, 68 m2

Tuřanka, Brno, Slatina

V okolí najdete:
Bus MHD:stanice Slatina, nádraží (292 m)
Vlak:Č D Brno-Slatina (284 m)
Bankomat:Česká spořitelna, a.s. (1144 m)
Lékárna:Althaea Rosea (1203 m)
Restaurace:Baštírna, S.r.o. (76 m)
Knihovna:Knihovna Jiřího Mahena V Brně (1207 m)
Škola:High School graphic Brno (482 m)
powered by Google

neuvedena

info v RK, + energie a služby, neplatíte provizi RK

Nabízíme k pronájmu moderní kancelář o ploše 68 m2, nacházející se v projektu technologického parku Areál Slatina. Budova nabízí příjemné a reprezentativní prostředí. Velkou výhodou je, že není podmínkou uzavírat nájemní smlouvu na dobu určitou, jako v ostatních administrativních centrech. Je možná doba neurčitá s rozumnou výpovědní lhůtou. Možnost umístění sídla firmy. Neplatíte provizi realitní společnosti.

Dispozice centra: v 1. nadzemním podlaží se nachází hlavní vstup s recepcí a samostatné obchodní jednotky. Ve 2. až 10. nadzemním podlaží jsou kancelářské prostory. Jsou koncipované formou "open-space" s možností dalšího dělení. Majitel připravuje prostory na jeho náklady. Na každém patře se nachází dostatek sociálních zázemí včetně kuchyňky. Pronájem možný od 17 m2, celková výměra podlaží 1536 m2, dělení na kancelářské jednotky o výměrách dle požadavků zákazníka.

Vybavení: zdvojené podlahy, telekomunikační a datová síť, klimatizace, bezpečnostní kamerový systém, non-stop hlídací služba, přístup na elektronické karty, recepce, energetický štítek „A“, bezproblémové parkování. Lokalita největší brněnské průmyslové zóny s přímým napojením na D1, s bezproblémovou dostupností do centra (10 minut) a výborným spojením MHD (zastávka přímo před areálem). Konkrétní cenová nabídka se stanovuje dle individuální poptávky. Více informací v RK. Prohlídky možné po dohodě s uvedeným makléřem.

ID inzerátu: 6621143
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Tuřanka, Brno, Slatina
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: A
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Zastavěná plocha: 68 m2
Typ budovy: cihlový
Typ vytápění: Ústřední plynové
Výtah: ano
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí