nezadáno
ne

Prodej zahrady, 1680 m2

Střelice, okres Brno-venkov

V okolí najdete:
Bus MHD:stanice Střelice, obecní úřad (77 m)
Vlak:Střelice dolní (636 m)
Restaurace:Restaurace Sokolovna (748 m)
Knihovna:Obecní knihovna (93 m)
powered by Google

588 000 Kč

celkem

Nabízíme k prodeji mírně svažitý pozemek (šíře 12 m, délka 140 m) na okraji Střelic o výměře 1.680 m2 vhodný k zahradničení a relaxaci. Jedná se o jižní svah v rekreační oblasti. V horní části je pozemek kaskádovitě členěný, rostou zde ovocné stromy (jabloně, třešně, švestky, višně, ořechy a meruňka). Na pozemku se nachází vrt na studnu s vodním sloupcem 11 m. Pozemek je upravený, bez náletů.
K pozemku lze přikoupit i sousední pozemek, celková výměra obou pozemků 3.060 m2 o šířce cca 21m a délce 140 m, cena 350 Kč/m2.
V okolí jsou krásné lesy, které lze využít na cykloturistiku do nedalekých Omic. Vlaková stanice je 10 minut pěšky, do Brna 14 km. Ve Střelicích najdete poštu, jsou zde i potravinářské obchody i obchody s průmyslovým a papírnickým zbožím a několik restauračních zařízení. Rekonstrukcí prošla základní škola, obec zřizuje i mateřskou školu, mimoškolní výchovu zajišťuje základní umělecká škola. Ve staré škole je rozsáhlá místní knihovna. V budově radnice se nachází střelické muzeum. Sportovní aktivity zajišťuje TJ Sokol Střelice, letní rekreaci slouží nevelké koupaliště. Aktivní jsou občanská sdružení a spolky, např. Sbor dobrovolných hasičů.
Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti. Daň z nabytí hradí kupující.

Celkem: 588 000 Kč
ID inzerátu: 6491178
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 7957
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Střelice, okres Brno-venkov
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Zahrady
Vlastnictví: osobní
Plocha: 1680 m2
Plocha pozemku: 1680 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Přízemní
Dostupnost pozemku:

Kontakt na prodejce nemovitostí