nezadáno
ne

Prodej zahrady, 3060 m2

Střelice, okres Brno-venkov

V okolí najdete:
Bus MHD:stanice Střelice, obecní úřad (77 m)
Vlak:Střelice dolní (636 m)
Restaurace:Restaurace Sokolovna (748 m)
Knihovna:Obecní knihovna (93 m)
powered by Google

1 071 000 Kč

celkem (Cena přepočtena z 350 Kč za m2 )

Nabízíme k prodeji mírně svažitý pozemek na okraji Střelic o výměře 3060 m2 vhodný k využití zahrady. V horní části je pozemek kaskádovitě členěný a lze zde postavit chatičku do 50 m2 či mobilní dům. Na pozemku rostou ovocné stromy (jabloně, třešně, švestky, višně, ořechy a meruňka).
Součástí je i vrtaná studna s vodním sloupcem 11 m. Pozemek je upravený bez náletů, široký přes 20 m. Prostředí je klidné, v přírodě na jižní straně. V okolí jsou krásné lesy, které lze využít na cykloturistiku do nedalekých Omic. Vlaková stanice je 10 minut pěšky. Do Brna je to 14 km. Ve Střelicích najdete poštu, jsou zde i potravinářské obchody i obchody s průmyslovým a papírnickým zbožím a několik restauračních zařízení. Rekonstrukcí prošla základní škola, obec zřizuje i mateřskou školu, mimoškolní výchovu zajišťuje základní umělecká škola.
Ve staré škole je rozsáhlá místní knihovna. V budově radnice se nachází Střelické muzeum. Sportovní aktivity zajišťuje TJ Sokol Střelice, letní rekreaci slouží nevelké koupaliště. Aktivní jsou občanská sdružení a spolky, např. Sbor dobrovolných hasičů.
Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Celkem: 1 071 000 Kč
ID inzerátu: 6315296
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Rezervace
Číslo zakázky: 6754
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Střelice, okres Brno-venkov
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Zahrady
Vlastnictví: osobní
Plocha: 3060 m2
Plocha pozemku: 3060 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Přízemní
Dostupnost pozemku:

Kontakt na prodejce nemovitostí