nezadáno
ne

Pronájem obchodních prostorů, 175 m2

Jarmily Kurandové, Brno, Sadová

Financování

28 000 Kč

měsíčně , + služby, bez kauce, + provize RK

Pronájem obchodního prostoru 175 m2 s předzahrádkou 41 m2, Brno Královo Pole Sadová. Nabízím k pronájmu obchodní prostory Obchodní prostory na ulici Jarmily Kurandové v Brně Sadová, které se nachází v rychle rostoucí zástavbě moderních bytových domů nad Kociánkou.

Prostory o výměře 175 m2 mají vlastní výlohy do ulice a 2 samostatné bezbariérové vchody. K prostorům náleží pozemek před vstupem, kde je možné vytvořit předzahrádku s posezením pro hosty 41 m2.

Vnitřní prostory se skládají z velké prodejní plochy, kterou je možné rozdělit příčkou na 2 části na 2 samostatné obchody, z nichž 1 je možný dále podnajmout. Dále se v prostorech nachází místnost pro kuchyň a přípravnu, zázemí pro personál, dámské a pánské toalety pro hosty + pro invalidy.

Nad vchodem je možné umístit světelnou reklamu. Na boční straně je umístěn vývod pro vzduchotechniku.

Vhodné pro prodejnu potravin, restauraci, pizzerii, vinotéku, bistro, ordinaci lékařů, kanceláře, lékárny, eshop s výdejnou, posilovnu, aerobic-fitness, pizzerii s rozvozem, showroom, služby a jiné. Lze přizpůsobit dle potřeb zájemce.

Pohodlné parkování přímo před domem. 2x zastávka autobusu necelých 100m od obchodu.

Majitel poskytuje výraznou slevu z nájmu tzv. na rozjezd, tj. snížené nájemné 28.000 Kč měsíčně + služby na prvních 6 měsíců (na rozjezd), s pololetním navýšením o 4.000 Kč na celkových 37.500 Kč (po roce a půl). Bez kauce. Volné od 1. 6. 2018

ID inzerátu: 6894456
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N76688
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Jarmily Kurandové, Brno, Sadová
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Obchodní
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 175 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Terasa: ano
Internet: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí