nezadáno
ne

Pronájem bytu 3+1, 68 m2

Slunečná, Havířov, Podlesí, okres Karviná

Financování

6 070 Kč

měsíčně , + služby 1800, kauce 7870, + adm. poplatek 2000

Pronájem bytové jednotky 1 + 3, ul. Slunečná 1574/10, Havířov-Podlesí k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu.
Prostorný , slunečný byt s plastovými okny, dům je revitalizován - zateplení domu. Byt se samostatnými vstupy do jednotlivých pokojů, se nachází v 7. nadzemním podlaží. V bytě je nová elektroinstalace. Koupelna s vanou a umyvadlem, pákové baterie, keramické obklady a dlažba. V předsíni, kuchyni, v obývacím pokoji a dětském pokoji je plovoucí podlaha, v ložnici jsou zachovalé parkety. V prostorném obývacím pokoji je široká lodžie, taktéž po revitalizaci – keramická dlažba a zábradlí. V kuchyni je plynový sporák, novou moderní kuchyňskoou linku zle dodat za měsíční poplatek . Dům se nachází v klidné části této lokality vedle domu začíná lesopark. V těsné blízkosti domu je základní škola, nedaleko mateřská škola a veškerá občanská vybavenost, parkování je možné před domem.
Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.

ID inzerátu: 6870427
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Rezervace
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Slunečná, Havířov, Podlesí, okres Karviná
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: Do 10000 Kč, 3+1
Energetický štítek: D
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 68 m2
Typ budovy: panelový
Počet nadzemních podlaží: 9
Podlaží: 7. podlaží
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Výtah: ano
Voda: ano
Elektřina: ano
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Kontakt na prodejce nemovitostí