nezadáno
ne

Pronájem obchodních prostorů, 168 m2

Vídeňská, Brno, Štýřice

Financování

40 000 Kč

měsíčně , + energie, kauce a provize RK

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory po rozsáhlé rekonstrukci v obchodním centru UNION v Brně na ulici Vídeňská. Celková plocha prostor je 168m2, přičemž vlastní obchodní plocha má velikost 140m2. Na obchodní plochu navazuje několik dalších místností zázemí. Jedná se o 2x WC, kuchyňku, sklad, šatnu pro zaměstnance a kotelnu. Místnosti jsou vytvořeny sádrokartonovými příčkami.

Obchodní prostor má velkorysé výkladce do ulice Vídeňské, kde lze velmi dobře prezentovat sortiment. V případě zájmu je možné prostor využít i pro kavárnu, bude však nutná drobná změna hygienických místností. S ohledem na sádrokartonové příčky se nebude jednat o nákladnou úpravu.

Prostory budou předány ve stavu shodném s fotodokumentací, dokončeno bude osazení radiátorů a vybavení místností WC.

Obchodní prostor má vzduchotechniku, vytápěn je kotlem umístěným v prostoru, který vytápí ještě jednu jednotku, měření je samostatné.

V obchodním centru UNION je řada kvalitních nájemců prostor a vysoká frekvence nakupujících. Dostupnosti a návštěvnosti svědčí i bezprostřední blízkost zastávek MHD a dobrá viditelnost z frekventované komunikace.

Prostory jsou volné, ihned k dispozici. Parkování bezproblémové na vlastním parkovišti ve stejné úrovni, jako je obchodní prostor (za úhradu). V případě, že zájemce bude mít zájem o trvalý pronájem parkovacího místa, lze sjednat nájem místa v garáži nebo na venkovním parkovišti (za úhradu).

Nájemní smlouva může být uzavřena na dobu určitou nebo neurčitou dle volby zájemce. Nájemné bude hrazeno měsíčně do 25. dne předchozího měsíce. Mimo nájemného bude zájemce hradit náklady spojené s užívání jednotky (teplo, vodné a stočné, el.energie, odvoz odpadu) , zálohy jsou stanoveny v celkové výši 10.000Kč/měsíc. Vyúčtování tepla podle měřidla, el.energie podle podružného elektroměru, vodné a stočné podle podružného měřidla Pronajímatel požaduje kauci ve výši jednoho nájemného.

ID inzerátu: 6860839
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 17899
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Vídeňská, Brno, Štýřice
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Obchodní
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Obytná plocha: 168 m2
Užitná plocha: 168 m2
Zastavěná plocha: 168 m2
Plocha pozemku: 168 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Podlaží: přízemí
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Vícepatrový
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Kontakt na prodejce nemovitostí