nezadáno
ne

Pronájem kanceláře, 352 m2

Karlovo nám., Třebíč, Vnitřní Město, okres Třebíč

Financování

51 333,33 Kč

měsíčně (Cena přepočtena z 1 750 Kč za m2 za rok ) , Bez provize, přímo od majitele, k pronájmu ihned., bez DPH, bez poplatků, bez právního servisu

Nabízíme k pronájmu lukrativní obchodní prostory v centru Třebíče. K pronájmu jsou volné kancelářské prostory s celkovou plochou 352 m2 ve 3. NP. Lze si pronajmout kancelářské jednotky od 15,8 m2 do 69 m2 - dle individuální prefence klienta.

Nemovitost se nachází v centru města Třebíče, v komerční zóně města na historickém náměstí. Budova nabízí celkem 1 425 m2 volné plochy, která je vhodná pro zázemí kanceláří, komerční prostory nebo obchodní jednotky a to v dispozicích 4. NP. Jednotlivá podlaží jsou propojena centrálním schodištěm se vstupem z náměstí. Součástí budovy je osobní a nákladní výtah. Díky svému umístění disponuje objekt občanskou vybaveností na velmi vysoké úrovni, čemuž odpovídá i úroveň dopravní dostupnosti. V okolí se nachází lékárna, obchodní dům, městský úřad, pošta, školy, veřejná parkoviště nebo zastávky MHD. Veřejné parkoviště je vzdáleno necelé dvě minuty pěší chůze.
Budova nabízí ve třech podlažích volné prostory k využití pro prodejny i kanceláře. Jednotlivá podlaží jsou propojena centrálním schodištěm se vstupem z náměstí.

ID inzerátu: 6854295
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Vysočina
Lokalita: Karlovo nám., Třebíč, Vnitřní Město, okres Třebíč
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Zastavěná plocha: 352 m2
Typ budovy: cihlový
Výtah: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí