nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 1492 m2

Přistoupim, okres Kolín

Financování
ODESLAT

1 500 000 Kč

celkem

Nabízíme pozemek k prodeji v obci Přistoupim u Českého Brodu s celkovou rozlohou 1492 m². Pozemek se nachází ve velmi klidné lokalitě na okraji obce a skládá se ze tří pozemků. První pozemek o rozloze 592 m2 je rovinatého charakteru a nyní se na něm nachází zděná budova s navazujícím chlévem. Budova je určená buď ke kompletní rekonstrukci nebo je zde možnost vybudovat nový rodinný dům - dle územního plánu obce se dá na pozemku č. 1 a č. 2 vystavět nový rodinný dům se zahradou určený k venkovskému bydlení. Pozemek číslo dva navazuje na pozemek číslo jedna a má rozlohu 204 m2 - dohromady tedy 796 m2 stavební plochy.
Na pozemku je vlastní studna, přípojka elektrického vedení, přípojka plynu, kanalizace v obci je ve výstavbě. Navazující pozemek o rozloze 696 m2 je veden jako ostatní plocha. Do skály z opuky, která se nachází na třetím pozemku je možnost vybudovat vinný sklípek.
Pozemek se nachází 3,5 km od Českého Brodu a 25 km od Prahy. Nedaleko obce vede silnice I. třídy č. 12 Kolín - Praha. V obci je zastávka autobusu PID s přímou návazností na pravidelné spoje ČD. Trať č. 010 Praha – Česká Třebová patřící k nejvytíženějším tratím v České republice.
V obci je k dispozici také malotřídní základní škola. Veškerá občanská vybavenost je v nedalekém městě Český Brod - pošta, 3 školky, 2 základní školy, gymnázium, střední škola ekonomická, nemocnice, obchody - Billa, Lidl, Penny a další... doporučuji prohlídku.

ID inzerátu: 6789685
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: P049100
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Přistoupim, okres Kolín
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Plocha: 1492 m2
Plocha pozemku: 1492 m2
Dostupnost pozemku: z veřejné komunikace
Elektřina: ano
Plyn: ano
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

česká spořitelna - hypotéka

Kontakt na prodejce nemovitostí