nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 410 m2

Ke Smíchovu, Praha, Hlubočepy

Financování
ODESLAT

25 000 000 Kč

celkem

Novostavba rodinných domů RD1 + RD2 je navržena jako trojpodlažní stavba s ustupujícím 3. podlažím, s jednopodlažní garáží. Stavba je zastřešená plochými střechami a je navražena ve stylu moderních městských domů. Na střechách garáže a nad 2. NP budou vegetační střechy, které budou sloužit take jako pobytové terasy.
Uliční a zahradní fasády jsou z velké části prosklené, s přístupem na terasy v přízemí. Na jižní a severní straně jsou navrženy lehké ocelové konstrukce balkónů ve 2. NP, které současně zastiňují pobytové terasy v přízemí.
Podélné stěny stavby jsou členěny rizality. V úrovni 1. NP je přistavěna jednopodlažní garáž pro 1 osobní automobil.
Nosné zdi a příčky budou zděné z keramických tvárnic, stropní konstrukce budou ze železobetonových panelů, schodiště do 2. NP bude železobetonové s dřevěným obkladem stupňů. Schodiště do 3. NP bude ocelové s dřevěnými stupnicemi. Konstrukce balkónů ve 2. NP bude z ocelových pozinkovaných profilů se zábradlím s dřevěným obkladem.
Barevné řešení fasády je navrženo bílou štukovou omítkou, rizality budou obloženy keramickým obkladem šedé barvy, okna budou hliníková v přírodní barvě hliníku, ocelová konstrukce balkónů bude v přírodní barvě zinku s dřevěným obkladem zábradlí opatřeným lazurovacím lakem.
Dispoziční řešení:
V 1. NP budou: předsíň s úložnými prostory, technická místnost, WC s prostorem pro kotel ÚT, pokoj pro hosty nebo pracovna se samostatnou koupelnou a WC, s přístupem na zahradní terasu a velký obytný prostor propojený se schodištěm. V centrální části obývacího prostoru bude kuchyň s jídelnou, ze které bude přístup na zahradu a do komory pod schodištěm. Obývací zóny budou dvě, propojené s venkovními terasami na jihovýchodní a na severozápadní straně domu. V SZ obývací zóně je navržen interiérový krb a venkovní krb pro grilování krytý balkónem ve 2. NP.
Ve 2. NP budou: schodiště s chodbou a 4 pokoje se samostatnými koupelnami s WC. Z pokojů budou přístupné balkóny na jihovýchodní a na severozápadní straně domu. Z pokoje ve východním rohu stavby bude přístupná vegetační střecha garáže.
Ve 3. NP bude umístěno pouze schodiště pro přístup na vegetační střechu a malá galerie s čajovou kuchyňkou.
Nosné zdi a příčky budou zděné z keramických tvárnic, stropní konstrukce budou ze železobetonových panelů, schodiště bude železobetonové s dřevěným obkladem stupňů. Konstrukce balkónů ve 2. NP bude z ocelových pozinkovaných profilů se zábradlím s dřevěným obkladem.
Povrchy stěn budou upraveny štukovou omítkou, v koupelnách budou na stěnách keramické obklady. Vnější povrchy stěn budou opatřeny silikonovou omítkou, v místech rizalitů budou keramické fasádní obklady. Povrchy stropů budou opatřené SDK obklady, povrchy podlah budou v 1. NP tvořit keramické dlažby nebo mramorové koberce, v obytných místnostech ve 2. NP vinylové nebo marmolitové podlahy.
Okna budou hliníková s izolačními trojskly, vybavená předokenními roletami, vnitřní dveře budou z dřevěného masivu v obložkových zárubních.
Vytápění je navrženo teplovodní, podlahové, s možností režimu chlazení v letních měsících. Zdrojem tepla bude tepelné čerpadlo, bivalentním zdrojem tepla bude plynový nástěnný kotel, který bude sloužit také pro přípravu TUV a jako rezervní zdroj tepla.
Stavby jsou navrženy v nízkoenergetickém standardu a budou vybavené inteligentním řídícím systémem pro ovládání regulace topení a stínících prvků.

ID inzerátu: 6787986
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 035N042616
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Ke Smíchovu, Praha, Hlubočepy
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Prodej
Energetický štítek: G
Vlastnictví: u majitele
Stav nemovitosti: projekt
Plocha: 410 m2
Obytná plocha: 280 m2
Užitná plocha: 410 m2
Zastavěná plocha: 240 m2
Plocha pozemku: 800 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 3
Zařízení: možno zařídit
Typ vytápění: Jiné
Terasa: ano
Voda: ano
Internet: ano
Zahrada: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

česká spořitelna - hypotéka

Kontakt na prodejce nemovitostí