nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 219 m2

Stráně, Rebešovice, okres Brno-venkov

Financování
ODESLAT
V okolí najdete:
Bus MHD:stanice Rebešovice (371 m)
Restaurace:Restaurace/Pizzerie Zámecká Rebešovice (230 m)
Škola:Základní škola Rajhradice (1165 m)
powered by Google

10 000 000 Kč

celkem , + provize RK

Nabízíme prodej samostatně stojícího rodinného domu v Rebešovicích na ulici Stráně, který poskytuje dostatek soukromí, prostoru a vyžití. Dům byl dokončen v roce 1997, v následujících letech byly provedeny přístavby dvou pokojů, kryté terasy a staveb na zahradě. Dům i zahrada jsou permanentně udržované. Rodinný dům je přízemní nepodsklepenou stavbu s obytným podkrovím. Celková plocha pozemku je 1621m2, z toho zastavěná plocha 219m2 (bez staveb na zahradě).

Za vstupními dveřmi je zádveří s halou (4,5m2 a 7m2), ze zádveří vede dřevěné schodiště do převážné většiny podkroví. Z haly je přístupný obytný prostor (27,8m2), na který navazuje kuchyň s jídelnou (11,7 a 9,1m2) a kryté posezení. Opět z haly je přístupná koupelna společná s WC (6,4m2), úložný prostor pod schodištěm a dvougaráž určená pro parkování dvou vozidel vedle sebe (36m2). Přes garáž je přístupná šatna, kotelna a sauna a dále ložnice (33,2m2), ze které je točitým schodištěm přístupná relaxační a posilovací místnost v podkroví (30,6m2), kde je i solárium, které je součástí prodeje. Místnost má přístup na terasu.

V podkroví mají všechny místnosti přístup z chodby (8,2m2). Přestože se jedná o podkroví, je díky vysokému pozednicovému zdivu dobře využitelné. Pokoje v podkroví mají velikost 30,9m2 (druhá ložnice), 18,6m2, 15,4m2 (dětské pokoje) a 9m2 (pracovna). Na ložnici navazuje šatna a terasa 14,7m2 (rovněž přístup z posilovny). Oba dětské pokoje mají balkónové dveře na velkou terasu. V podkroví je druhá koupelna 12m2, kde je rohová vana, WC mísa, umyvadlo v sestavě skříněk, které jsou součástí prodeje.

Nosné zdivo tl. 400mm POROTHERM, příčky z cihel dutých dvouděrovaných, přizdívky z cihel plných. Stropní konstrukce nosníky HATTRICK s keramickými vložkami HURDIS, část stropu monolitická. Střecha sedlová, krytina taška, klempířské prvky měď. Vnitřní schodiště ocelová konstrukce s dřevěnými nášlapy, vnitřní dveře dřevěné plné nebo prosklené, okna a balkónové dveře plast, vše opatřeno žaluziemi, část i předokenními. Střešní okna VELUX se žaluziemi. Vstupní dveře plastové, garážová vrata lamelová na dálkové ovládání, ve kterých jsou osazeny praktické dveře. Podlahy v přízemí převážně keramické, v podkroví speciální zátěžové koberce na podložce. Vytápění - plynový kombinovaný kotel Vaillant se zásobníkem TUV. V přízemí, chodbě a koupelně v podkroví podlahové topení, v garáži radiátory, podobně v místnostech v podkroví. Klimatizace v ložnici a obytném prostoru. El. energie 220/380V. RD je vybaven zabezpečovacím zařízením a internet prostřednictvím O2 a WI-FI, lze i UPC.

Součástí prodeje je kuchyňská linka včetně všech spotřebičů. Jedná se zejména o sklokeramickou desku, grilovací desku, mikrovlnnou troubu s grilem, parní troubu, el. troubu s grilem, fritézu, kávovar, vinotéku, lednici, mrazák, digestoř a pod., většina značky Miele (myčka není součástí).

Další součásti prodeje je zejména následující vybavení: Jídelní stůl se židlemi, dvě barové židle, krb s vložkou v obývacím pokoji, sauna včetně kamen, policový systém v šatně, zmíněné solárium, vířivka. Další dle dohody.

Na zahradě, která má plochu 1402m2 stojí:

drobná dřevěná stavba, ve které Kanadská vířivka Arctic Spas s automatickou ozonovou dezinfekcí, třemi masážními čerpadly a velmi úspornými provozními náklady,
zastřešený bazén rozměrů cca 10x5m, hloubka 1,3-2m, s regulovatelným protiproudem, automatickým hlídáním a doplňováním chloru a Ph vody, osvětlením,
stavba určená pro dílnu, nářadí, zahradní techniku
Žádná z těchto staveb není evidována v katastru nemovitostí.

Zahrada je po celém obvodu oplocená neprůhledným plotem výšky cca 2m. Je kvalitně osázená okrasnými stromy a keři, vše velmi dobře udržované. V oplocení je vjezdová brána na dálkové ovládání, mezi branou a garážovými vraty je zpevněná plocha umožňující parkování až dvou dalších vozidel na vlastním pozemku.

Dům je napojen na veřejný vodovod, 230/400V, plynovod, dešťovou kanalizaci, odpadní vody do dvoukomorového septiku 5m3.

Lokalita, ve které se námi nabízené nemovitosti nachází, je velmi klidná, okolní domy mají rovněž velké pozemky, zástavba rozhodně není stísněná.

Nemovitosti jsou ve vlastnictví fyzické osoby, neváznou na nich žádné právní vady. Na úhradu části kupní ceny lze použít hypotéční úvěr. Vyklizení nemovitostí nejpozději do 3 měsíců ode dne, kdy prodávající obdrží kupní cenu.

ID inzerátu: 6746314
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 17849
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Stráně, Rebešovice, okres Brno-venkov
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: D
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Obytná plocha: 219 m2
Užitná plocha: 219 m2
Zastavěná plocha: 219 m2
Plocha pozemku: 1621 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Přízemní
Terasa: ano
Garáž: ano
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

česká spořitelna - hypotéka

Kontakt na prodejce nemovitostí