nezadáno
ne

Prodej domu na klíč, 143 m2

Vranov, okres Brno-venkov

Financování
ODESLAT
V okolí najdete:
Bus MHD:stanice Vranov, křižovatka (141 m)
Restaurace:Restaurant at Klim (78 m)
Knihovna:Obecní knihovna Vranov (129 m)
Škola:Základní škola a Mateřská škola Vranov, okres Brno-venkov (140 m)
powered by Google

10 406 000 Kč

celkem , Cena domu na klíč, včetně pozemku a vč. DPH

Prodej novostavby samostatně stojícího rodinného domu s terasou a pozemkem. Cena je za stavbu domu na klíč včetně pozemku o výměře 725 m2 a včetně DPH. Příjezd k domu je z ulice Pod alejí.Jedná se o samostatně stojící dům s parkovacím místem na vlastním pozemku. V domě se vstupními dveřmi dostaneme do zádveří 6 m2 ze kterého je možné pokračovat do koupelny 5,9 m2 obsahující WC, bidet, umyvadlo, sprchovací kout a otopný žebřík. Dále se ze zádveří pokračuje chodbou 5,4 m2 k schodišťovému prostoru do 2.NP nebo do otevřeného prostoru obývacího pokoje s kuchyňskou částí 49,1 m2. Z obytné části jsou navrženy 2 vstupy na terasu. V 2.NP je chodba 9,5 m2 ze které jsou přístupné 3 pokoje 15,5 m2, 15,4 m2, 19,2 m2 a samostatné WC 1,9 m2. Koupelna 4,8 m2 obsahuje dvě umyvadla, vanu a otopný žebřík. Podlahová plocha celého domu je o celkové výměře 143,3 m2.
Společnost e-Finance Reality, s.r.o. zahájila výstavbu devíti rodinných domů ve Vranově u Brna. K prodeji jsou nabízeny novostavby tří samostatně stojících domů a tří dvojdomů v zajímavé lokalitě mezi ulicemi Březina a Poutní s příjezdovou komunikací z ulice Pod Alejí. Domy jsou koncipovány jako 4+kk a 5+kk o dvou až třech nadzemních podlažích s užitnou plochou 143 m2 až 220 m2 s pozemky o výměrách 469 m2 až 725 m2. V domech typu A, B i C jsou vlastní garáže, vytápění je zajištěno plynovým ústředním topením a k dispozici jsou veškeré inženýrské sítě.
Obec Vranov se nachází 13 km severně od centra Brna, vzdálenost od okrajové městské části Brna Ořešín je jen 4 km. Jde o jednu z nejvyhledávanějších lokalit z hlediska kvality bydlení uprostřed lesů v bezprostřední blízkosti Brna v obci s průměrnou nadmořskou výškou 465 m. n.m. Vranov je také známým poutním místem, díky baroknímu kostelu Narození Panny Marie.
Konstrukční a stavebně technické řešení: Vnitřní výplně otvorů budou v obytné části dřevěné plné, hladké do obloukových dřevěných zárubní, jednokřídlé otevíravé resp. posuvné. V technické část budou dveře z HPL desek do ocelových zárubní.
Všechny prosklené výplně otvorů obvodových stěn jsou navrženy hliníkové s lamelou vyplněnou stabilní tepelně izolační hmotou, materiál modřín se zasklením z izolačního/bezpečnostního trojskla VSG.
Veškeré pokoje, chodby, obytné prostory s kuchyňským koutem a pracovna v domech mají lehkou plovoucí podlahu.
Vnitřní povrchy budou tvořeny štukovými omítkami. V místech sprchových koutů budou provedeny keramické obklady.
Veškeré podhledy budou tvořit SDK desky. Kuchyňský kout obsahuje přípravu včetně veškerých vývodů pro umístění kuchyňské linky.

ID inzerátu: 6710678
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N17026
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Vranov, okres Brno-venkov
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Na klíč
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: projekt
Obytná plocha: 143 m2
Užitná plocha: 143 m2
Zastavěná plocha: 94 m2
Plocha pozemku: 725 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Umístění objektu: Samostatný
Počet bytů: 4
Garáž: ano
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

česká spořitelna - hypotéka

Kontakt na prodejce nemovitostí