nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 457 m2

Na Hvězdárně, Husinec, Řež, okres Praha-východ

Financování
ODESLAT

18 990 000 Kč

celkem

Nabídka důmyslně navržené funkcionalistické vily ,architektem J. Hančlem s výhledem do údolí Vltavy a okolních lesů. Dům je dispozičně řešen 6+kk + garáž pro 4 a více vozidel a 2x terasa, na pozemku 2291 m2, v lokalitě Praha východ –Řež. Už. plochu kolem 457 m2, na rohové a reprezentativní parcele, poskytující též max. komfort a soukromí. Dispoziční řešení domu: V suter. domu se nachází malá garsoniera s kuchyňkou,koupelnou se sprch.koutem,WC+bid., a s vlast. výstupem na zahradu ,dále 1 sklepní místnost s WC a výlevkou,myšlena jako zázemí pro zahradu,místnost je osazená širokými dvoukřídlými dveřmi pro vjezd ze zahrady,a 1 nevytápěná/temná sklep.míst. V přízemí domu je vstupní zádveří s čist. zónou,pracovna,tech. místnost-kotelna,prostorná shora prosklená vstupní hala s ambitem v 1.patře,chodba s prostorem pro 2 vest. šatny,WC+pisoár,vlastní místnost pro psy s umývacím koutem ,asymetrický obýv. pokoj s rohovým krbem volně propojeným s jídelnou a kuch. s luxferovou stěnou,vše s proskleným výhledem a volným vstupem na zahradu, spíž-propojena s garáží,garáž se 2 světlíky a obkladem až po strop pro 4 a více aut+tech. příprava pro dílnu,výlevka.
V 1. patře se nachází ochoz s volným pohledem do vstup. haly,v levém křídle je ložnice rodičů, samostatná šatna, koupe. s velkým sprch. koutem,2 umyvadly a vanou s vířením,WC+bidet,místnost pro prádelnu,z koupelny a prádelny jsou vstupy na velkou terasu s výhledem, v pravém křídle jsou 2 velké dětské pokoje s vest. šatnami, koup. se sprch.koutem,vanou a 2 umyvadly,WC+bidet,komora. Do 2 patra se vstupuje po točitém schodišti z prostoru křídla pro rodiče,a nachází se zde další místnost se sprch. koutem připravovaná jako wellnes s prostornou terasou s výhledem,vstup na střechu domu.
Dům je osazen kondezačním kotlem Buderus 26kW+zásobník na užit. vodu 200 l, dům je vyjma všech ložnic a některých tech.místností převážně vytápěn podlah. sys. REHAUT + top. tělesa Buderus v hladkém designu, je zde připraven rozvod pro dohřev solár. panely a to i k plánovanému venkovnímu bazénu, rozvod klima., centrální vysavač BEAM, vnitřní síť LAN, rozvod bezpečnostních čidel a vnitřních kamer,rozvod stropních repro,vestavný HI-FI syst.,je zde kompletně připravena výtahová šachta pro výtah propojující halu s 1.patrem. Zařizovací předměty jako: vnitřní žulové parapety cashmere white, koup. Villeroy Boch, Duravit,Laufen,Kaldewei baterie Grohe,Hans Grohe,nerez. otop. žebříky,dovoz vekoformátové slinuté dlažby na zakázku z IT a SP,mramor. obklad Dino u vstupu do domu, plechování atik a ostatní zastřešení je provedeno z fran.nerezplechu,na domě se nachází celkem 11 detailů rohových oken,které byly lepeny tech. sklo/sklo.Na pozemku je vlastní kop. studna 9m + obecní voda, eletrika a plyn. Podezdívka plotu pozemku je odlita z pohledového betonu,chodníky a vjezd jsou obloženy velkoplošnou betonovou dlažbou. Vila není kolaudována,stavební povolení je platné bez omezení. Dobrá dopravní dostupnost s Prahou (autem 15 min. na metro C Letňany.

ID inzerátu: 6695192
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N02643
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Na Hvězdárně, Husinec, Řež, okres Praha-východ
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Prodej
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 457 m2
Obytná plocha: 372 m2
Užitná plocha: 457 m2
Zastavěná plocha: 246 m2
Plocha pozemku: 2291 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: částečně zařízeno
Typ vytápění: Ústřední plynové
Počet bytů: 2
Terasa: ano
Voda: ano
Internet: ano
Zahrada: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano
Chytrý Honza - hypotéka

Kontakt na prodejce nemovitostí