nezadáno
ne

Prodej bytu 4+1, 160 m2

Mojžíšova, Brno, Královo Pole

Financování
ODESLAT
V okolí najdete:
Bus MHD:stanice Semilasso (603 m)
Vlak:Čd Brno - Královo Pole (453 m)
Bankomat:Raiffeisenbank - Bankomat (839 m)
Lékárna:Lékárna Adonis (762 m)
Restaurace:Restaurace Klub cestovatelů (1035 m)
Knihovna:Knihovna Jiřího Mahena V Brně (947 m)
Škola:Gymnázium Slovanské náměstí (1096 m)
powered by Google

5 999 000 Kč

celkem , + garáž 500000 + provize RK

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví v 5.NP terasového domu na ulici Mojžíšova v Brně s terasou s výhledem na Královo Pole a Řečkovice. Byt má nyní dispozici 4+1, když došlo interiérovou stěnou k rozdělení velkorysého obytného prostoru na dvě prostorné místnosti. K bytu je možné dokoupit uzavřenou garáž v 6.NP. Dům na Mojžíšové 17 byl zkolaudován v roce 1997.

Celková podlahová plocha bytu je 133,41m2, přičemž v této ploše je Prohlášením vlastníka (PV) zahrnut samostatný a uzavřený sklep 5,5m2 a místnost s kotlem ET pouze pro tento byt 3,6m2 v 5.NP. K bytu náleží krásná terasa 27,26m2, jejíž plocha není zahrnuta do podlahové plochy jednotky stejně jako plochy pod příčkami a instalačními šachtami (v nově vymezovaných jednotkách i plocha instalačních šachet, plocha pod příčkami apod. je součástí podlahové plochy jednotky).

Byt má pokoje o velikosti 33m2 a 19m2 (odděleno interiérovou stěnou), dětský pokoj 16,8m2, ložnici 12,5m2. Kuchyně 8m2 navazuje na obytný prostor a halu 10,7m2 s vestavěným nábytkem. V kuchyni bude ponechána kuchyňská linka včetně spotřebičů jako součást kupní ceny. Dispozici bytu doplňuje místnost WC s umyvadlem a pračkou 4,3m2, koupelna 7,8m2 (vana, sprchový kout, dvě umyvadla, WC mísa, zásobník TUV), předsíň s otevřenou šatnou se skříněmi 8m2, komora 3,3m2 s úložnými regály.

Mimo výše uvedené interiérové prvky bude v bytě ponechán další nábytek dle fotodokumentace (sedací souprava, pracovní stoly se židlemi, vestavěná skříň v dětském pokoji, nábytek v ložnici, vestavěný nábytek v hale a pod).

Byt vlastně obklopuje krásnou terasu, po jejímž obvodu jsou umístěné velké truhlíky a dvě lavičky. Na podlaze je betonová dlažba na terčích. Všechna okna bytu jsou orientována do terasy, tedy na JZ a SZ. Tímto dispozičním řešením je maximálně zajištěno soukromí uživatelů, nikoliv však na úkor kontaktu s okolím.

Byt má plastová okna a dveře na terasu opatřené žaluziemi. Podlahy plovoucí (dva pokoje), PVC (dva pokoje) a dlažby. Vlastní vytápění a ohřev TUV plynovým kotlem, radiátory deskové, kotel umístěn v uzavřené místnosti mimo byt.

Součástí bytu je sklep, který má podlahovou plochu 5,5m2 Sklep je uzamykatelná a samozřejmě suchá místnost vhodná pro kola a jiné rozměrnější předměty. Dnes jsou ve sklepě regály, které jsou součástí prodeje.

K bytu je možné, nikoliv nutné, dokoupit samostatnou garáž vymezenou jako jednotka, která je v 6.NP a velice blízko bytu. Garáž má podlahovou plochu 19,29m2, vrata na dálkové ovládání a její cena je 500tis.Kč.

Poplatky spojené s užíváním bytu činí 3.104Kč/měsíc, za garáž 466Kč/měsíc. Správu domu vykonává Ing. Eva Hromádková. Spotřeba el. energie a plynu je hrazena přímo dodavatelům.

Byt i garáž jsou v osobním vlastnictví jedné fyzické osoby a jsou bez právních vad. Součástí převodu bude nejen podíl na společných částech domu, ale i zastavěném pozemku a pozemcích souvisejících. Byt je vyklizený, vymalovaný a čistý, připravený k prodeji.

Na úhradu části kupní ceny lze použít hypoteční úvěr. V kanceláři máme k dispozici další doklady k bytu, které vám rádi po prohlídce poskytneme.

Lokalita Kociánka, kde se námi nabízený byt nachází, patří mezi nejoblíbenější v Brně. Poskytuje s velmi dobrou dostupností veškerou občanskou vybavenost, dopravní spojení a hlavně blízkost přírody s možností výletů pěšky i na kole. Lokalita i byt jsou určeny pro náročnější klienty.

ID inzerátu: 6688380
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 17824
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Mojžíšova, Brno, Královo Pole
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 4+1
Energetický štítek: D
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Obytná plocha: 133 m2
Užitná plocha: 160 m2
Zastavěná plocha: 133 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 6
Podlaží: 5. podlaží
Umístění objektu: Řadový
Typ domu: Vícepatrový
Terasa: ano
Sklep: ano
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

česká spořitelna - hypotéka

Kontakt na prodejce nemovitostí