nezadáno
ne

Prodej činžovního domu, 1250 m2 v obci Výškov, okres Louny

Výškov, okres Louny

Financování
ODESLAT
V okolí najdete:
Vlak:Výškov v Čechách (1357 m)
powered by Google

23 000 000 Kč

celkem

Nabízíme k prodeji činžovní dům v obci Výškov nedaleko města Žatec, okres Louny. Třípodlažní bytový dům s 18 bytovými jednotkami je po celkové, velmi kvalitní rekonstrukci - plastová okna, zateplení, fasáda, střecha, rozvody IS, ústřední topení, koupelny. Kolaudace po rekonstrukci proběhla v roce 2014. Dům o zastavěné ploše 437 m2 stojí na pozemku o celkové výměře 3031 m2. Pozemek kolem domu je pravidelně udržovaná zahrada. 17 bytových jednotek je 100% obsazeno dobře platícími nájemníky. Dostatek nájemníků zajišťuje nedaleká, stále rostoucí průmyslová zóna u Žatce. Z jedné bytové jednotky v přízemí je vybudována prosperující posilovna s infrasaunou a soláriem. Podlahová plocha domu je 1250 m2. Společné prostory domu jsou střeženy kamerovým systémem. Na sousedních pozemcích je zajištěno parkování pro osobní auta nájemníků, parkovat lze samozřejmě i na vlastním pozemku.
Ekonomika činžovního domu a další informace jsou k dispozici vážným zájemcům v realitní kanceláři. Velmi rádi Vám pomůžeme se zajištěním financování koupě této nemovitosti.
Doporučujeme - činžovní dům po velmi kvalitní rekonstrukci bez nutnosti dalších investic, se 100% obsazeností a s dobrým výnosem.

ID inzerátu: 6672594
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Výškov, okres Louny
Kategorie: Komerční objekty
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 1250 m2
Zastavěná plocha: 437 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 4
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Voda: ano
Elektřina: ano
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

česká spořitelna - hypotéka

Kontakt na prodejce nemovitostí