nezadáno
ne

Pronájem obchodních prostorů, 16 m2

Brno, Chrlice

Financování
V okolí najdete:
Bus MHD:stanice Chrlické náměstí (13 m)
Vlak:Chrlice (469 m)
Bankomat:Česká spořitelna, a.s., pobočka Modřice (1428 m)
Lékárna:BENU Lékárna (1455 m)
Restaurace:U Honzáků (280 m)
Škola:Základní škola a Mateřská škola, Brno, Jana Broskvy 3 (227 m)
powered by Google

2 700 Kč

celkem , neplatíte provizi

Brno Chrlice ulice Pěkná. Pronájem obchodních, kancelářských, skladových prostor v přízemí nově zrekonstruovaného bytového domu. Prost. jsou vhodné pro menší provozovnu kosmetiky, nehtové studio apod.Uvedené prostory jsou nabízeny k pronájmu, jako nebytová jednotka. Prostor je přístupný z chodby bytového domu a má podlahovou plochu 16,2 m2. V přízemí domu je ke společnému užívání všech nebytových prostor připraveno i WC pro invalidy.
K pronájmu jsou zde i další samostatné nebytové prostory se vstupem z bytového domu, nebo celky nebytových prostor s prosklenou výlohou včetně vstupu od parkoviště z ulice Pěkná. Možnost úpravy jednotlivých místností pro využití jako obchodní kanceláře, nebo drobná provozovna služeb. Parkovací místa jsou k dispozici na parkovišti před objektem a jsou nabízena k prodeji.
Původně panelový, bytový dům prošel kompletní přestavbou objektu, zateplení pláště budovy, výměny všech balkonů, oken i dveří, včetně výměny veškerých vnitřních rozvodů elektřiny, vody, odpadů a připojení k inženýrským sítím. V rámci této přestavby byly oba schodišťové prostory vybaveny osobními výtahy. Plynová kotelna, která je součástí domu byla osazena novou technologií zajišťující ústřední vytápění celého objektu.
Venkovní úpravy domu a pozemku, včetně oprav chodníku a přilehlého parkoviště, pak zakončí celkový projekt, jehož výsledkem je poskytnout uživatelům veškerý komfort moderního bydlení v atraktivní, klidné lokalitě městské části Chrlic. Plánována je i nadstavba domu, která by měla rozšířit bytové plochy o další čtyři nadstandardní jednotky.
Blízkost městské hromadné dopravy, včetně vlakového spojení a především nedaleké napojení komunikací sjezdem na dálnici D2 u obchodního centra Olympia, pak znamená rychlou dopravní dostupnost k velkému městskému okruhu i do centra Brna. Nebytové prostory se nabízejí zároveň i k prodeji.
Více informací najdete i na BytyChrlice.cz.

ID inzerátu: 6639953
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N17174
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Brno, Chrlice
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Obchodní
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Obytná plocha: 16 m2
Užitná plocha: 16 m2
Zastavěná plocha: 16 m2
Typ budovy: panelový
Počet nadzemních podlaží: 5
Podlaží: 1. podlaží
Umístění objektu: Samostatný

Kontakt na prodejce nemovitostí