nezadáno
ne

Pronájem kanceláře, 1150 m2

Palachovo náměstí, Brno, Bohunice

Financování
V okolí najdete:
Bus MHD:stanice Běloruská (1354 m)
Bankomat:Komerční banka, bankomat (984 m)
Lékárna:Dr.Max (1082 m)
Restaurace:Restaurace Okruh (625 m)
Knihovna:Knihovna Jiřího Mahena V Brně (1375 m)
Škola:Základní škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace (1060 m)
powered by Google

neuvedena

info v RK, + energie a služby, neplatíte provizi RK

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o ploše 1150 m² ve standardu nejvyšší kategorie v blízkosti D1. Campus Science Park je součástí úspěšného administrativního centra v těsném sousedství nákupního centra Campus Square, Masarykovy univerzity, Nemocnice Bohunice a dalších s výbornou dopravní obslužností přímo u dálnice a nadstandardními parkovacími kapacitami. Campus Science Park nabízí veškeré prostory ve špičkovém standardu. Jednotlivé budovy umožňují flexibilní uspořádání jednotlivých pater, čímž uspokojí všechny typy aktivit v oblasti hi-tech výzkumu a vývoje. Již dnes je Campus Science Park domovem firem jako AT&T, KBC, kiwi.com, Česká spořitelna nebo unikátního vědeckého projektu Národní tkáňové banky.
Dispozice: celková plocha 13 200 m². Plocha jednoho parta 2 287 m². Možností dělení od 550 m². Budova i jednotlivá patra mohou fungovat izolovaně nebo být vzájemně propojené a vytváří tak prostory, které vyhovují menším i velkým nájemcům. Každé podlaží nabízí buď standardní uspořádání (open space) nebo flexibilní modulárně řešené prostory dle Vašich potřeb. Všechny budovy mají vstupní lobby z nádherného prostoru Science Plaza, která nabízí k odpočinku prostředí plné zeleně, kaskádovitých přírodních prvků a vodních ploch. Zajímavou součástí Science Plaza bude terasovité členění zelených ploch a víceúčelové hřiště.
Vybavenost: zátěžové koberce, klimatizace a ventilace s výměnou vzduchu, zavěšené podhledy se svítidly, zdvojená podlaha, podlahové krabice, protipožární detektory, recepce s nepřetržitým provozem, bezpečnostní služba po celý den, autobusová zastávka a stanoviště taxi, bankomat, bezpečnostní kamerový systém, bezproblémové parkování.
K dispozici od 6/2018.
Více informací v RK. Prohlídky možné po dohodě s uvedeným makléřem.

ID inzerátu: 6638610
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Palachovo náměstí, Brno, Bohunice
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Zastavěná plocha: 1150 m2
Typ budovy: cihlový
Výtah: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí