nezadáno
ne

Pronájem kanceláře, 17 m2

Tuřanka, Brno, Slatina

Inzerát je starší než 6 měsíců!

Financování
V okolí najdete:
Restaurace:KFC (0 m)
Škola:Escola Santa Maria Mazzarello (0 m)
powered by Google

neuvedena

info v RK, + energie a služby, neplatíte provizi RK

Nabízíme k pronájmu moderní kancelář o ploše 17 m², nacházející se v projektu technologického parku Areál Slatina. Budova nabízí příjemné a reprezentativní prostředí. Velkou výhodou je, že není podmínkou uzavírat nájemní smlouvu na dobu určitou, jako v ostatních administrativních centrech. Je možná doba neurčitá s rozumnou výpovědní dobou. Možnost umístění sídla firmy.
Dispozice centra: v 1. nadzemním podlaží se nachází hlavní vstup s recepcí a samostatné obchodní jednotky. Ve 2. až 10. nadzemním podlaží jsou kancelářské prostory. Jsou koncipované formou "open-space" s možností dalšího dělení. Majitel připravuje prostory na jeho náklady. Na každém patře se nachází dostatek sociálních zázemí včetně kuchyňky. Pronájem možný od 17 m², celková výměra podlaží 1536 m², dělení na kancelářské jednotky o výměrách dle požadavků zákazníka.
Vybavení: zdvojené podlahy, telekomunikační a datová síť, klimatizace, bezpečnostní kamerový systém, non-stop hlídací služba, přístup na elektronické karty, recepce, energetický štítek „A“, bezproblémové parkování. Lokalita největší brněnské průmyslové zóny s přímým napojením na D1, s bezproblémovou dostupností do centra (10 minut) a výborným spojením MHD (zastávka přímo před areálem). Konkrétní cenová nabídka se stanovuje dle individuální poptávky. Více informací v RK. Prohlídky možné po dohodě s uvedeným makléřem.

ID inzerátu: 6621130
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Tuřanka, Brno, Slatina
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: A
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Zastavěná plocha: 17 m2
Typ budovy: cihlový
Typ vytápění: Ústřední plynové
Výtah: ano
Voda: ano
Elektřina: ano
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Kontakt na prodejce nemovitostí