nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 1660 m2

Vyžlovka, okres Praha-východ

Financování
ODESLAT
V okolí najdete:
Bus MHD:stanice Vyžlovka,hotel Praha (270 m)
Restaurace:Pizzeria spaghetteria Vyžlovka (305 m)
Škola:Jitřenka (882 m)
powered by Google

3 120 800 Kč

celkem , cena vč. DPH

Pozemek označený P16.
Prodáváme zasíťovaný stavební pozemek v krásném přírodním prostředí rybníků a lesů v obci Vyžlovka. Velikost pozemku 1.660 m2. Elektrika, voda a kanalizace na hranici pozemku. Pozemek se nachází cca 30 km od středu Prahy jihovýchodním směrem. Vlastní pozemek se nachází na okraji obce Vyžlovka směrem k obci Jevany. Lokalita je obklopena ze dvou stran lesem, třetí stranu tvoří stávající zástavba.
Vlastní stavební pozemky lokality jsou obslouženy novou komunikací s povrchem ze zámkové dlažby. Každý z pozemků má odbočku na kanalizaci a vodovod. Vzhledem k výškovým poměrům je část pozemků připojena na gravitační kanalizaci, část na tlakovou kanalizaci. Kanalizace je ukončena potrubím na vlastním pozemku. Vodovod je ukončen vodovodní šachtou na vlastním pozemku.

Pozemek je připojen na elektrický proud s tím, že má již vybudovanou na hranici pozemku skříň připojení a skříň měření včetně hlavního jističe. Komunikace je doplněna veřejným osvětlením a v místě styku se stávající komunikací (Na Staré cestě) je podél pozemků vybudován chodník v šíří 1,5 m. Veškeré náklady spojené s připojením vodovodu, kanalizace i elektriky (platba za ampér dle jističe) a poplatek obci jsou uhrazeny a jsou součástí ceny pozemku.

ID inzerátu: 6543444
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: P034103
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Vyžlovka, okres Praha-východ
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Plocha: 1660 m2
Plocha pozemku: 1660 m2
Dostupnost pozemku: z veřejné komunikace
Elektřina: ano
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

česká spořitelna - hypotéka

Kontakt na prodejce nemovitostí