nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 3227 m2

Luka, Týn, okres Česká Lípa

Inzerát je starší než 6 měsíců!

Financování
ODESLAT

14 900 000 Kč

celkem , Cena je uvedena bez daně z nabytí (4%).

Exklusivně vám nabízíme sestavu budov umístěnou v na kraji obce Týn – Luka, okres Česká Lípa. Jedná se o zcela ojedinělou nemovitost, sestávající se ze dvou objektů určených k bydlení, 28 stájí pro koně, sedlovny, pískové jízdárny/kolbiště (70x80m), stodoly/úložných prostor (k dispozici je též velké hnojiště), jezdecké haly (20x40m) a kruhového trenažeru. Celková plocha pozemku činí 239.438m2, v ceně je však cca 14,5 ha, zbylá část dle dohody. Celková užitná plocha objektů k bydlení je cca 1048m2 (bez půdy nad oběma objekty, jež je ideální k vestavbě dalších bytových prostor), užitná plocha (pouze 1.NP) všech objektů je cca 3227m2. Objekt prošel před 6 lety rekonstrukcí, spočívající ve výměně střechy, opravy fasády, kompletní rekonstrukce objektů k bydlení (1. objekt je vytápěn krbovými kamny na dřevo a uhlí /typ verner/ a nachází se zde bytová jednotka 4+1, z chodby ve druhém podlaží je pak přístupná půda; 2. objekt se sestává ze dvou bytových jednotek /2+kk a prázdné 4+1/, dalších dvou místností a klubovny s kuchyňskou linkou, je zde též půda – vytápění zajišťují přímotopy a taktéž kamna na dřevo/uhlí).
Objekt je částečně podsklepený. Majitel může přenechat i 23 jalovic a 1 plemenného býka. Rád Vám zašlu další foto/info. PENB je v přípravě, proto je dočasně uvedena třída „G“. Jedná se o nádherné a klidné místo v srdci CHKO Kokořínsko s velmi dobrou dostupností do Prahy (cca 45min). Majitel hospodaří celkem na 80ha, nájemní právo by tak mohlo být převedeného na kupujícího (zároveň je hospodářství vedeno jako "Ekov farma", tzn.i dobytek je veden jako "eko").
Dle dohody je možné prodat jen část nemovitostí/pozemků, k odkupu může být i společnost, jež na pozemcích hospodaří, vše je předmětem dohody.
Využijte příležitost koupit nemovitost, jež se na trhu příliš často nevyskytuje. Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi bezplatně zprostředkujeme, na míru připravíme a najdeme nejlepší možné řešení od veškerých bank na trhu. V případě, že si vezmete úvěr výhradně přes naší společnost, poskytneme Vám slevu 10.000,- Kč z naší provize.

ID inzerátu: 6453311
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N03633
Stát: Česká republika
Kraj: Liberecký
Lokalita: Luka, Týn, okres Česká Lípa
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Prodej
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 3227 m2
Užitná plocha: 3227 m2
Zastavěná plocha: 3581 m2
Plocha pozemku: 239438 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: částečně zařízeno
Typ vytápění: Ústřední tuhá paliva
Terasa: ano
Voda: ano
Internet: ano
Balkon: ano
Zahrada: ano
Elektřina: ano
Chytrý Honza - hypotéka

Kontakt na prodejce nemovitostí